Přehled aktuálních článků z oblasti kultury, školství a sportu.

Hradišťské kulturní léto 2022

vitejte v UH.jpg Město Uherské Hradiště spolu s dalšími organizacemi pro vás připravilo přehled akcí konajících se v rámci letošního kulturního léta v Uherském Hradišti.

Tematické prohlídky města s průvodkyní

Mesto.jpg Královským městem Uherské Hradiště Vás provede historička PhDr. Blanka Rašticová.

Udělení Ceny Vladimíra Boučka

wrzjuuett.jpg Zastupitelstvo města Uherské Hradiště udělilo dne 25. 4. 2022 Cenu Vladimíra Boučka pro zachování a rozvoj lidové umělecké výroby.

Zápis k předškolnímu vzdělávání do mateřských škol

5009 (1).jpg Informace k organizaci zápisu k předškolnímu vzdělávání do mateřských škol zřízených městem Uherské Hradiště.

Dotační program - Zlínský kraj

Program na podporu kulturních aktivit a akcí regionálního významu - 2. kolo.

Zápis k povinné školní docházce

4892[1].jpg Zápis k povinné školní docházce do 1. ročníků základních škol zřízených městem Uherské Hradiště pro školní rok 2022/2023

Hody s právem se přiblížily k zapsání na seznam UNESCO

hody.JPG Tradiční hody s právem, které se jen v Uherském Hradišti slaví v Sadech, Jarošově, Mařaticích, Véskách i Míkovicích, zapsalo Ministerstvo kultury na seznam nemateriálních statků tradiční lidové kultury České republiky.