Přehled aktuálních článků z oblasti kultury, školství a sportu.

Noční prohlídky města

Červnové úterní večery jsou již řadu let věnovány prohlídkám zajímavých památek a zákoutí města.

Udělení Ceny Vladimíra Boučka

Boucek.jpg Zastupitelstvo města Uherské Hradiště udělilo dne 26. 4. 2021 Cenu Vladimíra Boučka pro zachování a rozvoj lidové umělecké výroby.

Zápis k předškolnímu vzdělávání

DSC00080.JPG Informace k organizaci zápisu k předškolnímu vzdělávání do mateřských škol zřízených městem Uherské Hradiště pro školní rok 2021/2022.

Zápis k povinné školní docházce

IMG_2623.JPG Informace k zápisu k povinné školní docházce do 1. ročníků základních škol zřízených městem Uherské Hradiště pro školní rok 2021/2022.

Dotace a granty 2021 - Zlínský kraj

Dotace z Fondu Zlínského kraje - sekce KULTURA

Hody s právem se přiblížily k zapsání na seznam UNESCO

hody.JPG Tradiční hody s právem, které se jen v Uherském Hradišti slaví v Sadech, Jarošově, Mařaticích, Véskách i Míkovicích, zapsalo Ministerstvo kultury na seznam nemateriálních statků tradiční lidové kultury České republiky.