Oznámení o stavebních činnostech v ulicích Prostřední a Mlýnská - aktualizováno

uzavírka.jpg Vážení občané, předáváme vám aktuální informace o průběhu prací při rekonstrukci ulic Prostřední a Mlýnská v Uherském Hradišti.

Stavební práce probíhají bez podstatných komplikací, dochází ke zkrácení termínů.

I. Úsek od Masarykova náměstí po ulici Mlýnská

Od 24. 4. do 8. 5. 2022 probíhá plánovaná úplná uzavírka. Po dokončení betonových povrchů bude tento úsek postupně uvolňován k omezenému provozu – průchodu.

Od 7.5.2022 probíhá realizace za omezeného provozu - pěší, bude probíhat dláždění povrchů a dokončovací práce. Při průchodu stavbou prosím dbejte osobní bezpečnosti.

II. Úsek od ulice Mlýnská po Starou radnici

Od 8.5. do 20.5.2022 bude tato část ulice plně uzavřena. Bude zde probíhat výměna celé konstrukce vozovky za použití mechanizace.

Od 21.5.2022 bude realizace v úseku pokračovat za omezeného provozu - pěší, bude probíhat dláždění povrchů a dokončovací práce. Při průchodu stavbou prosím dbejte osobní bezpečnosti.

Po dokončení II. části ul. Prostření se úplné uzavření provozu přesune do třetí části ulice mezi Starou radnici a Mariánské náměstí. V první a druhé části ulice budou probíhat dlažební a ostatní práce za částečného omezení provozu - pěší.

III. Úsek od Staré radnice po Mariánské náměstí

Na období od 18.5.2022 do cca 31.5.2022 je plánováno úplné uzavření této části ulice. Bude zde probíhat výměna celé konstrukce vozovky za použití mechanizace.

Po dokončení betonového povrchu tj. od 1.6.2022 bude postupně realizace pokračovat za omezeného provozu - pěší, bude probíhat dláždění povrchů a dokončovací práce. Při průchodu stavbou prosím dbejte osobní bezpečnosti.

Za omezení a komplikace se omlouváme. Prosíme dbejte osobní bezpečnosti a pokynů pracovníků stavby. Pro aktuální průběh prací dle etap prosím sledujte informace na staveništi.

Děkujeme za pochopení.

Harmonogram prací v ulicích Prostřední a Mlýnská:

Harmonogram-Prostřední_Mlýnská - dle etap.xlsx

Dokument - situace, dopravní značení: 2212_SVS-F1.pdf, soubor typu pdf, (946,72 kB)

Kontakty na odpovědnou osobu

Odbor investic
Oddělení přípravy a realizace staveb
Masarykovo nám. 19
686 01 Uherské Hradiště