Pozvánky

 

Vánoční jarmark 2019

Vámoční jarmark 2019 perex Centrem vánočního dění bude tradičně Masarykovo náměstí s jarmarkem.

 

Bruslení v Jezuitské koleji

Bruslení_2019_perex V letošním roce se opět můžete těšit na veřejné bruslení na umělém povrchu.

 

Přehlídka vánočních stromečků

Přehlídka vánočních stromečků_2019_perex Nedílnou součástí tradičních českých vánoc jsou dekorace, řetězy, ozdoby a baňky...

 

Mikulášský rej

Mikulášský rej 2019_perex Zveme všechny děti na krásnou akci s mikulášským doprovodným programem.

 

Ježíškova dílna

Ježíškova dílna 2019_perex Oblíbené vánoční tvoření v Ježíškově dílně čeká na děti, které si zde mohou vyrobit celou řadu vánočních dárků pro své nejbližší.

 

Čas vánoc

Vanoce1.jpg Dřevěné stánky plné krásných dárků, možná zdobené sněhem, vůně trdelníků a svařeného vína, sváteční melodie a hlavně rozzářené oči dětí … přijďte navštívit vánoční jarmark!

 

Slavnostní rozsvěcení vánočního stromu 29.11.

foto_stromek2.jpg Zažehněte v sobě ducha Vánoc ...

 

Sametová revoluce v Uherském Hradišti

1.jpg Slovácké muzeum v Uherském Hradišti ve spolupráci s městem Uherské Hradiště připravuje výstavu Sametová revoluce v Uherském Hradišti, jejíž vernisáž se uskuteční ve čtvrtek 14. listopadu 2019 ve velkém sále hlavní budovy Slováckého muzea ve Smetanových sadech. Je určena nejen těm, kteří listopadové a prosincové události roku 1989 sami prožili, ale především těm, kteří je mohou znát pouze z vyprávění svých rodičů a prarodičů.

 

17. listopad

Oslavte s námi 30 let svobody!

 

Setkání starosty města s občany městské části Rybárny

Rybarny15.JPG Vážení občané Rybáren, v úterý 21. května 2019 od 17:00 hodin se v salonku bývalé Restaurace Koruna uskuteční setkání starosty města Uherské Hradiště Ing. Stanislava Blahy s občany a místní komisí. Přijďte diskutovat o věcech, které vás zajímají, které řešíte nebo které vás trápí.

 

Vernisáž malířů ze Skalice

vernisaz.JPG Ve dnech 15. 5.–30. 6. 2019 můžete navštívit vernisáž malířů ze Skalice v Galerii Vladimíra Hrocha, která se nachází ve foyer Klubu kultury v Uherském Hradišti.

 

Setkání starosty města s občany městské části Mařatice

IMG_7986.JPG Vážení občané Mařatic, v pondělí 29. dubna 2019 od 17:00 hodin se v jídelně Základní školy T. G. Masaryka v Uherském Hradišti-Mařaticích uskuteční setkání starosty města Uherské Hradiště Ing. Stanislava Blahy s občany a místní komisí. Přijďte diskutovat o věcech, které vás zajímají, které řešíte nebo které vás trápí.

 

Cyklisté i pěší se opět vydají do vinohradů

NKV_UH_oblouk.jpg V sobotu 27. dubna příznivci cykloturistiky symbolicky otevřou cyklostezky v regionu. V rámci akce Na kole vinohrady Uherskohradišťska bude připraveno sedm cyklistických a dvě pěší trasy, které jsou pojmenovány po vinných odrůdách nebo po obcích či regionech, kterými tyto trasy vedou.

 

Jak se nenechat napálit fake news?

zvol_si_info.jpg Mediální gramotnost je v dnešním světě zásadní dovedností. Přijďte se inspirovat, jak správně zpracovávat předkládané informace. Přednáška se koná 23. května v 18:30 v Kině Hvězda a vstup je zdarma.

 

Setkání starosty města s občany městské části Vésky

IMG_9155.JPG Vážení občané Vések, v úterý 9. dubna 2019 od 17:00 hodin se v místním kulturním zařízení ve Véskách uskuteční setkání starosty města Uherské Hradiště Ing. Stanislava Blahy s občany a místní komisí. Přijďte diskutovat o věcech, které vás zajímají, které řešíte nebo které vás trápí.

 

Setkání starosty města s občany městské části Míkovice

IMG_7199.JPG Vážení občané Míkovic, v pondělí 8. dubna 2019 od 17:00 hodin se v místním kulturním zařízení v Míkovicích uskuteční setkání starosty města Uherské Hradiště Ing. Stanislava Blahy s občany a místní komisí. Přijďte diskutovat o věcech, které vás zajímají, které řešíte nebo které vás trápí.