Pozvánky

 

Záznam závěrečné konference projektu Hradiště chytře

1_extracted_hradiste_chytre_1.jpg Ve čtvrtek 10. června 2021 proběhla online závěrečná konference projektu Hradiště chytře. Ti z Vás, kteří neměli možnost se účastnit, mohou nyní zhlédnout její záznam.

 

Pozvánka k druhému veřejnému projednání strategických dokumentů Hradiště chytře

uh-chytre.jpg Dovolujeme si připomenout, že ve čtvrtek 13.5.2021 od 16:00 hodin proběhne druhý online youtube přenos veřejných prezentací a projednání strategických dokumentů.

 

Ukliďme svět! Ukliďme Česko! Ukliďme si v Uherském Hradišti!

4150846_uklidme.jpg I letos plánuje Informační centrum pro mládež vyrazit do boje s nepořádkem! Cílem je uklidit nepořádek v našem okolí a nelegálně vzniklé černé skládky.

 

1. vánoční online koncert Základní umělecké školy Uherské Hradiště

logo uh.jpg Základní umělecká škola Uherské Hradiště vás srdečně zve na svůj 1. vánoční online koncert, který bude vysílán na Facebooku v úterý 15. prosince 2020 v 18 hodin.

 

Vánoční jarmark v Uherském Hradišti začne v sobotu 12. prosince

IMG_0617.JPG Tradiční vánoční jarmark v Uherském Hradišti na Masarykově náměstí se letos uskuteční od 12. do 22. prosince. Zároveň budou otevřeny také celodřevěné stánky, které lemují plochu náměstí. Oproti jiným letům bude ale prodej na jarmarku i ve stáncích omezen podle aktuálně platných hygienických a bezpečnostních opatření.

 

Bruslení od adventu až do Velikonoc, tentokrát na Východě

IMG_7048.JPG I kdyby nemrzlo, budou si děti i dospělí moci zasportovat na bruslích pod širým nebem. Umělé kluziště v Uherském Hradišti bude letos k dispozici na sídlišti Východ a vstup na něj nebude zpoplatněn.

 

ZRUŠENO: Oslavy vzniku Československé republiky

IMG_3433.JPG Vážení občané, oslavy vzniku Československé republiky dne 28. října 2020 jsou zrušeny.

 

Ukliďme svět, ukliďme Česko!

logo-akce-big.png Vážení občané, v sobotu 3. října v Uherském Hradišti proběhne dobrovolnická úklidová akce s názvem Ukliďme svět, ukliďme Česko, která si klade za cíl uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek. V letošním roce bude cílem areál bývalých kasáren. Veškeré úklidové pomůcky i drobné občerstvení budou zajištěny.

 

Slovácké hody s právem v Míkovicích

DSCN8249.JPG Vážení občané, ve dnech 18. - 21. září se v Míkovicích budou konat Slovácké hody s právem, na které jste srdečně zváni.

 

Barevný den EKO-KOM

IMG_3643.JPG V pátek 18. září se na Masarykově náměstí bude konat osvětová akce Barevný den EKO - KOM, kde se děti mohou zábavnou formou naučit, jak správně třídit odpad a chránit životní prostředí. Akce potrvá od 9 do 17 hodin.

 

Dny evropského dědictví přinesou otevřené památky

Výstřižek.JPG Dny evropského dědictví se konají v České republice v letošním roce ve dnech 12. až 20. září, v Uherském Hradišti pak v sobotu 12. a neděli 13. září 2020. Letošní ročník bude mimořádný v tom, že po mnoha letech nebude v Uherském Hradišti doprovázen Slováckými slavnostmi vína a otevřených památek. Z rozsáhlé tradiční akce zůstanou právě jen otevřené památky.

 

Derflanské hody v Sadech

Výstřižek.JPG Vážení občané, zveme vás na Derflanské hody, které se uskuteční ve dnech 5. - 6. září 2020 v Sadech.

 

Slovácké hody s právem ve Véskách

DSC00074.JPG Vážení občané, zveme vás na Slovácké hody s právem, které se uskuteční ve dnech 29.-30. srpna ve Véskách.

 

Fotografická výstava Nežádoucí okamžiky

IMG_2571.JPG Česká tisková kancelář ve spolupráci s městem Uherské Hradiště představuje na Palackého náměstí novou fotografickou výstavu NEŽÁDOUCÍ OKAMŽIKY, která se zaměřuje na manipulaci a cenzuru ve fotožurnalistice. Výstava bude probíhat až do konce září.

 

Veřejná prezentace projektu modernizace zařízení pro energetické využití nemocničního odpadu

uhn.PNG Vážení občané, vedení Uherskohradišťské nemocnice Vás zve na veřejnou prezentaci projektu modernizace zařízení pro energetické využití nemocničního odpadu v Uherskohradišťské nemocnici a.s, která se uskuteční v úterý 30. 6. v 16 hodin v areálu Uherskohradišťské nemocnice a.s. v budově B (plicní pavilon).

 

Tematické prohlídky města s průvodcem 2020

IMG_6198.JPG Město Uherské Hradiště ve spolupráci s Městským informačním centrem - Regionem Slovácko, Knihovnou B. B. Buchlovana, Římskokatolickou farností Uherské Hradiště a Moravským zemským archivem i v letošním roce připravilo oblíbené tematické prohlídky města s průvodcem.