Pozvánky

 

Barevný den plný her EKO-KOM

IMG_4635.jpg Srdečně zveme všechny děti na Barevný den plný her, který je zábavnou formou seznámí se tříděním odpadů a s tím spojenou ochranou životního prostředí.

 

Zapojte se do říjnové výzvy 10 000 kroků

perex vyzva.JPG Město Uherské Hradiště se opět připojuje k národní výzvě 10 000 kroků. Říjnová výzva proběhne od soboty 1. do pondělí 31. října. Do výzvy se můžete registrovat na webových stránkách www.desettisickroku.cz.

 

Přijďte se podívat, jak vidí děti z partnerských měst svůj domov

Tady_jsem_doma1.jpg Výstava vítězných prací z mezinárodní výtvarné soutěže pro partnerská města s názvem Tady jsem doma je až do konce měsíce září k vidění v kavárně kina Hvězda v Uherském Hradišti.

 

Veřejné setkání starosty města a místní komise Sady s občany

sady perex.JPG Srdečně zveme občany Sadů k setkání se starostou města, které se uskuteční ve středu 29. června v 17 hodin v kulturním zařízení v Sadech.

 

Veřejné setkání starosty města a místní komise Jarošov s občany

DSC00061.JPG Srdečně zveme občany Jarošova k setkání se starostou města, které se uskuteční ve středu 22. června v 17 hodin v Základní škole a Mateřské škole, Uherské Hradiště - Jarošov.

 

Veřejné setkání starosty města a místní komise Míkovice s občany

perex míkovice.JPG Srdečně zveme občany Míkovic k setkání se starostou města, které se uskuteční v úterý 21. června v 17 hodin v Kulturním domě v Míkovicích.

 

Dětský sportovní den na stadionu

perex sportak.JPG V sobotu 28. 5. od 10 do 18 hodin si na stadionu v Uherském Hradišti budou moci děti vyzkoušet hned několik druhů sportů za asistence profesionálních trenérů. Srdečně vás zveme!

 

Hradišťské kulturní léto 2022

vitejte v UH.jpg Město Uherské Hradiště spolu s dalšími organizacemi pro vás připravilo přehled akcí konajících se v rámci letošního kulturního léta v Uherském Hradišti.

 

Veřejné setkání starosty města a místní komise Mařatice občany

IMG_4129.JPG Srdečně zveme občany Mařatic k setkání se starostou města, které se uskuteční ve středu 25. května v 17 hodin v jídelně ZŠ T.G. Masaryka.

 

Veřejné setkání starosty města a místní komise Rybárny s občany

rybarny perex.JPG Srdečně zveme občany Rybáren k setkání se starostou města, které se uskuteční v pondělí 23. května v 17 hodin v salonku restaurace Koruna.

 

Tematické prohlídky města s průvodkyní

Mesto.jpg Královským městem Uherské Hradiště Vás provede historička PhDr. Blanka Rašticová.

 

Tichá vína

perex vina.JPG Klub kultury vás srdečně zve na na exklusivní degustaci vín.

 

Velikonoční jarmark 2022

perex velikonoce.JPG Srdečně vás zveme na Velikonoční jarmark, který se uskuteční na Masarykově náměstí ve dnech 9. a 10. dubna 2022.

 

Přehled jarmarků 2022

perec jarmar.JPG V průběhu roku se na Masarykově náměstí uskuteční Jarmarky tradiční rukodělné výroby. Na stáncích se budou prodávat výrobky tradičních lidových tvůrců i krajové kulinářské speciality.

 

Uherské Hradiště pořádá benefiční koncert pro Ukrajinu

Na pomoc Ukrajině.jpg Město Uherské Hradiště a další příspěvkové a spřízněné organizace vyjadřují podporu Ukrajině, která v těchto dnech čelí nepřátelské agresi. Benefiční koncert pro Ukrajinu se uskuteční v pátek 4. března 2022 od 16 hodin na Masarykově náměstí.

 

Plamínek Betlémského světla roznesou skauti a skautky v sobotu 18. prosince

Betlemske Svetlo 2020 03.JPG V Uherském Hradišti budou Betlémské světlo tradičně rozdávat skauti a skautky ze střediska Psohlavci, a to právě v sobotu 18. prosince od 9.30 do 13.00 na Masarykově náměstí pod vánočním stromečkem. Posléze bude Betlémské světlo k dispozici až do 23. prosince v Mojí vinotéce ve Vodní ulici či v Městském informačním centru v jejich otevírací době.