Před radnicí stojí nový panel s informacemi

IMG_2860.JPG Digitální úřední desku, která přináší efektivní a moderní způsob nepřetržité komunikace mezi občany a úřadem instalovalo nedaleko vchodu do budovy radnice na Masarykově náměstí město Uherské Hradiště.

Venkovní kiosek s dotykovou obrazovkou poskytne občanům kromě základních odkazů na oficiální webové stránky města či přehled akcí ve městě především aplikaci Elektronická úřední deska. Ta nepřetržitě zobrazuje vždy aktuální dokumenty, které se objevují na úřední desce, a to včetně všech příloh. Díky intuitivnímu ovládání je pro každého občana snadné kiosek ovládat. Pro handicapované občany je možnost si grafické rozvržení kliknutím na jedno tlačítko snadno přizpůsobit tak, aby všechny ovládací prvky byly přístupné v nižší výšce.

Digitální úřední deska, kterou naleznete u první lípy před hlavní budovou městského úřadu na Masarykově náměstí, postupně nahradí tradiční "papírovou" úřední desku.

Kontakty na odpovědnou osobu

Odbor organizační správy a informatiky
Masarykovo nám. 19
686 01 Uherské Hradiště