Projednávané územní plánovací dokumentace obcí

Zrušení veřejného projednání návrhu Územního plánu Tučapy

tucapy_thumbnail.PNG Vážení občané, s ohledem na vyhlášený nouzový stav a usnesení vlády týkající se opatření vyplývajících z 5. stupně Protiepidemického systému (PES) oznamujeme, že se veřejné projednání upraveného a posouzeného návrhu opatření obecné povahy Územní plánu Tučapy s jeho odborným výkladem, které se mělo uskutečnit dne 08.01.2021 v 15:00 hodin v kulturním domě v Tučapech, ruší.

ZRUŠENO - Veřejné projednání návrhu Územního plánu Tučapy