Roušky, zavřené obchody a omezení pohybu osob do 11. dubna 2020

wjhqejh5.jpeg Ministerstvo zdravotnictví ČR vydalo dne 30. března několik mimořádných opatření. Začala platit výjimka pro nošení ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) a byla prodloužena krizová opatření. Se všemi opatřeními se můžete seznámit zde:

Děti do dvou let věku a řidiči motorových vozidel, kteří jsou sami v uzavřeném vozidle, nově nemusí mít pokrývku úst a nosu. Pro ostatní nadále platí povinné nošení ochranných prostředků dýchacích cest v místech mimo bydliště. Takovou ochranou je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének.

Prodlužuje se uzavření obchodů, restaurací, omezení pohybu osob a omezený provoz úřadů do 11. dubna 2020.

Všechna mimořádná opatření ze dne 30. března 2020 zde v PDF:

Mimořádné opatření – nošení ochranných prostředků dýchacích cest:

Mimořádné-opatření-nošení-ochranných-prostředků-dýchacích-cest.pdf

Mimořádné opatření – prodloužení zákazu maloobchodního prodeje:

Mimořádné opatření – prodloužení omezení pohybu osob:

Mimořádné opatření – prodloužení nařízení omezeného provozu orgánům veřejné moci a správním orgánům:

Mimořádné-opatření-prodloužení-nařízení-omezeného-provozu-OVM-a-SO.pdf

Kontakty na odpovědnou osobu