Setkání starosty města s občany

Vážení občané,

mé dveře jsou každému z vás kdykoliv otevřené, nicméně s mým časem už je to horší. Proto po loňské přestávce způsobené volebním rokem letos opět obnovuji sérii setkání starosty s občany a s místními komisemi ve všech městských částech. Začínám 18. března ve Štěpnicích a v následujících týdnech budu pokračovat do dalších částí města.

Chodím za vámi proto, abychom spolu hovořili tváří v tvář. A hlavně proto, abych si vyslechl vaše názory. Moje prezentace aktivit z dané oblasti, kterou si pro každou z vašich městských částí připravuji, je vždycky jenom úvodem.  Důležitá je pro mě diskuse, kdy se společně můžeme věnovat jednotlivým tématům, která vás zajímají, a kterým přikládáte důležitost.

Neříkám, že na místě všechno vyřešíme, časově i prakticky je to nemožné.  Ale s jistou mohu říci, že podněty, které nám na těchto setkáních dáváte, jsou pro úřad velmi důležité, dále se jim věnujeme a snažíme se je vyřešit k oboustranné spokojenosti. Také proto se mnou na setkání s občany chodí kolegové z vedení města, někteří radní a zastupitelé, tajemník úřadu i mnozí úředníci, velitel městské policie a další lidé.

Tímto vás na všechna setkání starosty města s občany srdečně zvu a věřím, že spolu zažijeme efektivně strávený čas.

Setkání jsou naplánována takto, v případě nepředpokládané změny termínu vám dám včas vědět:

Štěpnice - 18. 3.

Jarošov - 3. 4.