Slovo starosty

Cestu z pandemie vidím jen jednu

Obrázek1.jpg Vážení spoluobčané, vítám vás v novém roce a při čtení prvního Slova starosty, které v roce 2021 píšu. Do nového roku jsem vstupoval s optimismem. Zdálo se, že vakcína proti covidu je na dosah a očkování nic nebrání. Je polovina ledna, první pokusy o registraci do administrativního systému k očkování máme za sebou a můj optimismus se bohužel ukázal jako planý.

 

Šťastný nový rok!

PF 2021.png Vážení spoluobčané, vítám vás v novém roce! Přeji vám, ať ho prožijete ve zdraví, ať vás neopouští dobrá nálada a ať můžete být s těmi, na kterých vám záleží. Jestli nás totiž uplynulý rok něco naučil, je to fakt, že čas strávený s blízkými není samozřejmost.

 

Snaha pomáhat je obrovská, děkuji vám!

IMG_9223.JPG Slovo starosty města Uherské Hradiště Ing. Stanislava Blahy k občanům.

 

Sdělení starosty města rodičům

IMG_9223.JPG Vážení rodiče, stále častěji se na nás obracíte s dotazy, jak zabezpečit malé děti rouškou či jinými prostředky ochrany před nákazou koronavirem, když město Uherské Hradiště zavedlo nařízení o nošení ochranných prostředků na veřejnosti. Plně chápeme, že přimět malé dítě strpět na obličeji roušku je velmi těžké.

 

Slovo starosty: Co pro nás znamená zákaz volného pohybu?

IMG_9223.JPG Vážení občané, od dnešního dne až do 24. března platí vládou vyhlášený Zákaz volného pohybu osob. Zde je několik zásadních otázek a odpovědí, co pro nás vlastně zákaz znamená.

 

Buďme zodpovědní a ohleduplní - slovo starosty města

IMG_2813.JPG Vážení občané, vývoj událostí při současné epidemiologické situaci v České republice výrazně promluvil také do dění v Uherském Hradišti.

 

Chcete v Uherském Hradišti Rákosníčkovo hřiště?

29_rakosnicek_hriste.jpg Do oprav, obnovy či výstavby dětských hřišť a sportovišť ve městě investujeme každý rok nemalé částky a jen v posledních dvou letech jsme zásadně vylepšili stav mnoha z nich. Nyní ale máme příležitost získat jedno dětské hřiště za půldruhého milionu korun úplně zadarmo.