SOS přístroje a aplikace

Jedná se o přístroje a aplikace do domácnosti pro osaměle žijící seniory.

Chytrá péče

Chytrá péče je moderní asistenční distanční služba zaměřená na podporu bezpečí a řešení krizových situací seniorů a osob handicapovaných prostřednictvím senzorů, a to nepřetržitě, 24 hodin denně.

Mobilní telefon pro seniory MAXCOM MM715, SOS náramek

Klasický mobilní telefon, který je vhodný pro seniory. Je vybaven vodotěsným SOS nouzovým tlačítkem, extra velkými podsvícenými klávesami. Jednoduché menu, velké písmo, hlasité vyzvánění.

Telefon NOVO

Tísňový telefon pro domácnost + vodotěsné náramkové tísňové tlačítko. Stisknutím poplašného tlačítka dojde k vyvolání telefonního spojení na předem nastavená čísla.

SOS Locator

Funkce určení polohy telefonu. Služba SOS Locator je určená pro většinu telefonů ALIGATOR, dostupná na všech modelech určených seniorům. Umožňuje odeslání polohy telefonu po stisku SOS tlačítka pomocí běžné SMS zprávy. 

Zobrazuje také stav nabití baterie odesílajícího telefonu, čas odeslání zprávy a další informace. 

Služba SOS Locator je poskytována všem uživatelům podporovaných telefonů ALIGATOR zdarma. Odeslání zprávy je tarifikováno podle standardního ceníku.

Senzoor Push

Poplachové tlačítko. Senzoor centrála přijme zprávu ze zařízení a zajistí její doručení seznamu příjemců (dle individuálního nastavení – příbuzní, známí, sociální pracovníci…). Nonstop provoz.

Cena služby         70 Kč/měsíc

Cena zařízení    695 Kč

Anděl strážný

Tísňová péče a povídavá linka.

 

Kontakty na odpovědnou osobu

Odbor sociálních služeb
Protzkarova 33
686 01 Uherské Hradiště
Odpovědná osoba

PhDr. Petra Karlíková

T: 572 525 770
M: 733 143 616
E: Petra.Karlikova@mesto-uh_cz