Šťastný nový rok!

PF 2021.png Vážení spoluobčané, vítám vás v novém roce! Přeji vám, ať ho prožijete ve zdraví, ať vás neopouští dobrá nálada a ať můžete být s těmi, na kterých vám záleží. Jestli nás totiž uplynulý rok něco naučil, je to fakt, že čas strávený s blízkými není samozřejmost.

Rok 2020 byl těžký. Pro rodiče, kteří se museli stát ze dne na den učiteli. Pro podnikatele, kteří přišli ze dne na den o příjmy. Pro všechny ty, kterým Covid-19 vzal někoho blízkého. 

Rok 2020 ale také ukázal, že když jde do tuhého, dokážeme se semknout a držet spolu. Na jaře jsme všichni šili roušky, chodili jsme na nákupy babičkám a dědečkům a nosili ovoce a svačiny unaveným lékařům a sestrám. 

Moc bych si přál, abychom si do nového roku 2021 přenesli jen to dobré. Sílu a pospolitost. Naději a vytrvalost. Schopnost pomáhat druhým. A umění přizpůsobit se situaci a obrátit ji v něco nového a dobrého. To jsou podle mého názoru vlastnosti, které pod přívalem těch loňských negativních zpráv úplně zapadly. A já věřím, že jsou přitom bez pochyb vlastní každému z nás. 

Ať už jste si vysnili rok 2021 jakkoliv, přeji vám, abyste nikdy nezapomínali na to, že ač se to někdy nezdá, tak síla překonat i tu zdánlivě nejhorší situaci, je v každém z nás. 

Šťastný nový rok! 

Stanislav Blaha, starosta