Studie GGP- Současná česká rodina

dotazník.jpg Vážení občané, dovolujeme si vás informovat o mezinárodním výzkumu, který by měl probíhat na území města Uherské Hradiště. Výzkum se týká současné české rodiny.

S ohledem na aktuální epidemii Covid-19 se upouští od dotazování v domácnostech a nahrazuje se online variantou. Průzkum bude prováděn s maximální opatrností vzhledem k současné epidemiologické situaci. Na určených adresách dle náhodného výběru určený tazatel pouze zjistí jména konkrétní domácnosti. Na základě získaných jmen následně budou obeslány vybrané domácnosti instrukcemi, jak se zúčastnit dotazování.

Na území města se za tímto účelem budou v následujících týdnech pohybovat pracovníci agentury SC&C. Tento projekt je součástí výzkumného programu Generations and Gender Programe (GGP). Informace z projektu jsou zdrojem dat pro sociální vědy, ekonomy, epidemiology, medicínský výzkum a další oblasti. Studie je financována z projektu „Obohacení datové báze pro tvorbu a evaluaci rodinné politiky“. S veškerými informacemi, které respondenti poskytnou, bude nakládáno v souladu s nařízením EU o GDPR. Na projektu se podílí Karlova univerzita Praha, Masarykova univerzita Brno a SC&C.

Více informací najdete na webových stránkách: https://ggp-cz.fss.muni.cz/.

Kontakty na odpovědnou osobu

Útvar kanceláře starosty
Masarykovo nám. 19
686 01 Uherské Hradiště
Odpovědná osoba

Ing. Klára Korvasová

T: 572 525 133
M: 731 687 993
E: Klara.Korvasova@mesto-uh_cz