Turnikety aquaparku prošel návštěvník s pořadovým číslem 3 000 000

IMG_0990.JPG Dana Králová z Uherského Hradiště se v pátek 22. března stala třímiliontým návštěvníkem uherskohradišťského aquaparku. Od otevření aquaparku po rekonstrukci uběhlo 8 let a 3 měsíce.

Z rukou starosty města Uherské Hradiště Stanislava Blahy a ředitele Aquaparku Jiřího Durďáka obdržela osobní gratulaci, pamětní list a jako dárek exkluzivní permanentku na vodní cvičení
a dort v symbolickém tvaru plaveckého bazénu. Do aquaparku chodí Dana Králová pravidelně.

"A moc ráda, už aspoň 5 let sem chodím na cičení, " přiznala usměvavá Hradišťanka. Díky fyzickým aktivitám si prý utužuje nejen zdraví, ale také duševní pohodu. "Setkávám se tu s přáteli a mám to tady ráda, služby aquaparku jsou velice kvalitní," řekla Dana Králová.   

Uherskohradišťský aquapark zahájil na konci roku 2018 již devátý rok svého provozu. „Poslední týden jsme netrpělivě sledovali statistiky návštěvnosti, abychom se mohli na tuto výjimečnou chvíli připravit. A jsem velmi rád, že třetím milionářem je naše stálá návštěvnice využívající pravidelných cvičení ve vodě, sdělil Jiří Durďák, ředitel aquaparku.

Aquapark Uherské Hradiště celoročně reprezentuje místo pro sportovní, rekreační a relaxační aktivity. Existence aquaparku významně posiluje nabídku volnočasových aktivit pro obyvatele města a jeho okolí a zvyšuje tak nabídku cestovního ruchu samotného města Uherské Hradiště i také Zlínského kraje). Jeho velká oblíbenost se projevuje (právě) ve statistikách návštěvnosti. Ta má rok od roku vrůstající tendenci. Jen za rok 2018 prošlo turnikety vnitřního i venkovního areálu celkem 393.633 návštěvníků a z pohledu návštěvnosti se tak řadí k nejúspěšnějšímu roku v historii provozu. Průměrná denní návštěvnost tak za loňský rok dosahuje 1.106 návštěvníků a z pohledu celkové kapacity (380 návštěvníků v jeden moment) a rozsahem vodní plochy (ve vnitřním areálu 900 m², ve venkovním areálu 1 023 m²) se tak jedná o velmi úctyhodné číslo.

Každý rok, se aquapark snaží návštěvníkům přinášet něco nového. Ať už se to týká nabídky programových aktivit, realizací nových vodních i saunových atrakcí nebo modernizace a zkvalitňování služeb. "Záleží nám na tom, aby si naši návštěvníci svůj pobyt opravdu užili,“ uzavřel ředitel Durďák.

IMG_1022.JPG

Kontakty na odpovědnou osobu

Útvar kanceláře starosty
Masarykovo nám. 19
686 01 Uherské Hradiště
Odpovědná osoba

Jan Pášma

T: 572 525 123
M: 728 296 009
E: Jan.Pasma@mesto-uh_cz