Upozornění Městské policie Uherské Hradiště

IMG_9826.jpg Vážení občané, připomínáme, že na celém území České republiky stále platí vládou stanovený Zákaz volného pohybu osob.

Městská policie Uherské Hradiště upozorňuje, že je stále častěji porušováno omezení pohybu osob, zejména dochází ke shlukování osob na lavičkách ve městě.

Víme, že je těžké beze zbytku dodržovat všechna opatření, která jsou platná v době nouzového stavu, ale opatření jsou platná pro všechny občany Uherského Hradiště bez rozdílu.

Kromě stanovených výjimek, jako je například cesta do práce a z práce, na nákup apod. nebyly zavedeny žádné další výjimky.

Vrací se pěkné počasí, které táhne ven, a proto chápeme, že sedět doma je velmi omezující, ale snižování rizika šíření koronaviru je prioritou, které je nutné obětovat i osobní potřeby a pohodlí.

Děkujeme za pochopení.

foto: Městská policie UH, ilustr.

Kontakty na odpovědnou osobu

Městská policie