Úseky městské policie

V rámci plnění úkolů městské policie je město Uherské Hradiště, včetně svých městských částí, rozděleno do několika úseků, což má vliv zejména na jednodušší a přehlednější plnění úkolů. V neposlední řadě má tato „rajonizace“ značný význam i pro samotné občany města.

Každý úsek má totiž přidělený pověřený strážník, který má za daný úsek územní odpovědnost. Pokud tedy v daném úseku přetrvávají určité problémy, resp. potřebují obyvatelé daných úseků sdělit  nějaké informace či podněty určené městské policii, můžou tak kontaktovat přímo strážníka za daný úsek. Kontakty na jednotlivé zodpovědné strážníky jsou uvedeny níže v přehledu jednotlivých úseků.

 

Přehled úseků Městské policie Uherské Hradiště:

Úsek A1 - střed města

Masarykovo nám., Mariánské nám., nám. Palackého, nám. Komenského, Hradební, Havlíčkova, Všehrdova, Nádražní, Prostřední, Františkánská, Otakarova, Vodní, Dlouhá, J. z Poděbrad, Na Splávku, V Teničkách, Na Morávce, Dvořákova, Zelný trh, Kollárova, Velehradská třída.

Strážník odpovědný za úsek:

Tomáš Vajdík, e-mail: tomas.vajdik@mesto-uh_cz , tel.: +420 572 525 501

Úsek A2 - nám. Republiky a okolí

nám. Republiky, Svatováclavská, ul. Průmyslová, B. Němcové, Tř. Malinovského, Svatoplukova, Šafaříkova, Mánesova. Strážník odpovědný za úsek :

Jiří Škaroupka, e-mail: jiri.skaroupka@mesto-uh_cz , tel.: +420 572 525 501

Úsek A3 - Štěpnice, Mojmír a okolí

sídl. Štěpnice, J.E. Purkyně, Zahradní, Za Alejí, Husova, J. Žižky, P. Holého, Revoluční a Chelčického.

Strážník odpovědný za úsek:

Radomír Pavelka, e-mail: radomir.pavelka@mesto-uh_cz , tel.: +420 572 525 501

Úsek A4 - Stará Tenice a Rybárny

Rybárny, sídl. Stará Tenice, Moravní nábřeží, Lucemburského, Na Baště,  Menclovice, Stojanová, Na Stavidle, Žerotínova, Miličova, J. Blahoslava, Otakarova, Jindřicha Průchy.

Strážník odpovědný za úsek:

Vlastimil Kozlík e-mail: vlastimil.kozlik@mesto-uh_cz , tel.: +420 572 525 501

Úsek A5 - nám. Míru a okolí

Smetanovy Sady, Štefánikova, Tůně, Dukelských Hrdinů, U Moravy, Verbířská, Pastýrna, Kosecká, Slovácká, Hudecká, Města Mayen, Zelené nám., Studentské nám., Na Zápovědi, Zimní stadion, Na Rybníku, nám. Míru, Pod Svahy, 28. října, Sokolovská, U Stadionu, Stonky, Sportovní, Mojmírova a Rostislavova.

Strážník odpovědný za úsek:

Rudolf Kuriál, e-mail: rudolf.kurial@mesto-uh_cz , tel.: +420 572 525 501

Úsek A6 - Sídl. Východ a okolí

l.Máje, Větrná, Okružní, Stavařská, Na Stráni, Na Nivách, Polní, sídl. Východ, Na Hraničkách, Nad Žlebem a Školní, archeol. nal. Špitálky.

Strážník odpovědný za úsek :

Jakub Malina,DiS., e-mail: jakub.malina@mesto-uh_cz, tel.: +420 572 525 501

Úsek A7 - Mařatice, sídl. Na Hliníku

Pod Vinohrady, Vinohradská, Pod Rochusem, Příčná I, II a III., Družstevní, K Cihelně, Pod Zahrady, U Dvora, Strmá, Kordon, Jižní, Stará Cihelna, Slunečná, Na Vyhlídce, Ve Skále, sídl. Hliník, Nad Rybníkem, Pod Šibenicí a U Potoka, hřbitov Mařatice.

Strážník odpovědný za úsek :

Plevák Petr, Ing. , e-mail: petr.plevak@mesto-uh_cz , tel.: +420 572 525 501

Úsek A8 - Jarošov, Kněžpolský les

Jarošov - U Cihelny, Pivovarská, U Řeky, Údolní, U Bagru, Na Trávníku, Úzká, Trávníky, V Uličce, Stará cesta, Pod Kopcem, Na Kopečku, V Trpínkách, Nová cesta, Na Svarově a Na Návsi, sídl. Louky, Markov ; Kněžpolský les.

Strážník odpovědný za úsek :

Václav Hejda, e-mail: vaclav.hejda@mesto-uh_cz , tel.: +420 572 525 501

Úsek P1, P2, P3 - Sady, Vésky, Míkovice

Strážník odpovědný za úsek :

Vladimír Krčma, e-mail: vladimir.krcma@mesto-uh_cz , tel.: +420 572 525 501