V Rybárnách jsou nové venkovní posilovací stroje

received_2527608607557920.jpeg Čtveřici posilovacích strojů pro veřejnost instalovalo město na konci loňského roku poblíž dětského hřiště v Rybárnách. Radnice chce tímto krokem nabídnout občanům všech generací možnost stále populárnějšího cvičení venku.

Všechny čtyři fitness stroje – lavice, běžec, veslař a orbitrek jsou celokovové, odolné  a splňují všechny normy pro veřejné použití. Můžete se na nich jen protáhnout, nebo pravidelným posilováním přispět ke zpevnění celého těla či shazování přebytečných kilogramů.  Stroje jsou také vhodným doplňkem k jiným druhům sportu, například běhu. Na jednotlivých strojích jsou samozřejmostí návody, jak je správně používat.

Cena posilovacích strojů byla takřka 111 tisíc korun, na financování se podílela Místní komise Rybárny.  Samotné dětské hřiště v Rybárnách, v jehož blízkosti stroje stojí, se dočkalo obnovy na podzim 2018, přičemž lákavou dominantou dětského hřiště je herní prvek ve tvaru starobylé lodi.

received_644735959607263.jpeg

Město dále v průběhu měsíce února doplnilo několik herních prvků na 3 hřištích a současně na hřištích proběhla i pravidelná roční revize. Nové prvky za celkem 362 tisíc korun mají nyní děti k dispozici na ulici Rudy Kubíčka (sídliště Východ), na hřišti v ulici Na Stavidle a na vloni zmodernizovaném hřišti v ulici Ztracená v Sadech. V nejbližší době budou následovat opravy na dětských hřištích po revizích a uskuteční se také pravidelná výměna písku v pískovištích.

-JP-

Kontakty na odpovědnou osobu

Odbor správy majetku města
Oddělení správy komunikací, zeleně a ostatního majetku
Masarykovo nám. 19
686 01 Uherské Hradiště
Odpovědná osoba

Ing. Lenka Němečková, DiS.

T: 572 525 383
M: 731 690 012