Vánoční stromky se svážejí každý týden v pondělí

stromek.jpg Vážení občané, jakmile vaše vánoční stromečky splní svůj účel a doslouží, ponechejte je u kontejnerových stání! Město zajišťuje jejich pravidelný svoz, a to každé pondělí.

Po vánočních svátcích se často stává, že lidé odloží odstrojené vánoční stromečky různě po městě a je z nich značný nepořádek.

Žádáme proto občany, aby vánoční stromečky v žádném případě nevkládali do kontejnerů na odpad, nenechávali je ležet na travnatých plochách, u komunikací a chodníků, ani v okolí domůStromky je možné ponechat u sběrných míst na tříděný odpad.

Podobně jako v předchozích letech je za účelem svozu stromků zajištěna služba, která stromečky posbírá. Vánoční stromky se od kontejnerových stání svážejí vždy v pondělí, a to až do 13. února 2023.

-JP-