Videogalerie

Vyhlášení nejlepších sportovců a sportovních kolektivů za rok 2022 - záznam

_5MM6024_resize.jpg V pořadí již čtyřiadvacáté vyhlašování nejlepších sportovců města Uherské Hradiště opět představilo úspěchy řady vynikajících talentů z různých odvětví sportu. Nejvíce ocenění posbírali zástupci fotbalu, pro které byl rok 2022 výjimečně úspěšný.

 

Představujeme novou knihu Toulky městem Uherské Hradiště

miniatura.JPG Město Uherské Hradiště vydalo u příležitosti letošního 765. výročí založení města novou knihu Toulky městem Uherské Hradiště. Jde o podrobně zpracovaný dějinný vývoj na území historického jádra města Uherské Hradiště, autorkou knihy je archivářka a historička PhDr. Jaromíra Čoupková.

 

Mám tě rád jako... Uherské Hradiště - spot (short)

spot perex.jpg Zkrácená verze spotu města Uherské Hradiště (30sec.)

 

Mám tě rád jako...Uherské Hradiště - spot

spot perex.jpg Uherské Hradiště – Srdce Slovácka je připraveno otevřít svým návštěvníkům náruč dokořán a nabídnout jim vše, po čem touží. Takový je vzkaz turistům v novém propagačním spotu, se kterým přichází město Uherské Hradiště. Na příběhu láskyplného setkání dvou mladých lidí představuje videospot mnoho míst ve městě, vystihuje ale také netradiční zážitky a pohostinnou i srdečnou atmosféru Slovácka.

 

Tady jsem doma, nakreslily děti

perex tady jsem.JPG Mezinárodní výtvarnou soutěž, ve které měly děti z partnerských měst Uherského Hradiště ztvárnit své rodné město, uspořádalo na jaře letošního roku město Uherské Hradiště ve spolupráci s DDM Šikula.

 

Ohlédnutí za děním ve městě v roce 2021 - reportáže Televize TVS

_20_3759.jpg Podívejte se na výběr reportáží Televize TVS, které připomínají některé ze zajímavých událostí roku 2021.

 

Volnočasový spot podél cyklotras v Uherském Hradišti (3 min)

Výstřižek.JPG Nový skatepark s dominantní bazénovou částí a 10 překážkami vyrostl v okrajové části areálu aquaparku. Místo nebylo vybráno náhodně, nachází se v těsné blízkosti dalších sportovišť města.

 

Volnočasový spot podél cyklotras v Uherském Hradišti

skatepark.JPG Nový skatepark s dominantní bazénovou částí a 10 překážkami vyrostl v okrajové části areálu aquaparku, kde je k dispozici všem sportovním nadšencům od konce června 2021.

 

Spot města - LFŠ

spot.JPG V srpnu 2021 představilo město Uherské Hradiště nový spot pro Letní filmovou školu.

 

Ohlédnutí za děním ve městě v roce 2020

hradiste_letaky15_15_fotom-ark.jpg Podívejte se na výběr reportáží o dění ve městě, které v roce 2020 odvysílala Televize TVS.

 

29. reprezentační ples města

82506743_1770430506426824_2065314717399777280_o.jpg Plesovou sezónu roku 2020 v Uherském Hradišti tradičně otevřel reprezentační ples města. Dvacátým devátým ročníkem provedla moderátorka a redaktorka Daniela Písařovicová.

 

Cena města za rok 2018

_5MM7710_resize.jpg Další dvě významné osobnosti města Uherské Hradiště se dočkaly nejprestižnějšího ocenění udělovaného městem. Cenu města Uherské Hradiště udělili dne 2. září 2019 zastupitelé města choreografce Ladislavě Košíkové a dlouholetému trenérovi házené Jiřímu Zerzáňovi. Slavnostní předání cen se uskutečnilo v neděli 13. října ve Slováckém divadle.

 

Slovácké slavnosti vína a otevřených památek 2019

IMG_5256.JPG Už sedmnácté pokračování Slováckých slavností vína a otevřených památek uspořádalo v sobotu 7. a v neděli 8. září 2019 město Uherské Hradiště. Historické centrum města, ale i všechny parky, náměstí a prostranství zaplní krojovaní z blízkého i širokého okolí. V pestrobarevném víru obou víkendových dnů se návštěvníkům představily desítky vinařů, folklorních souborů a skupin, hudebních a tanečních těles i řemeslníků.

 

Slavnostní koncert

DSC00105.JPG Dne 1.6.2019 se v kostele sv. Františka Xaverského uskutečnil Slavnostní koncert k 25. výročí podepsání partnerské smlouvy mezi městy Uherské Hradiště a Mayen.

 

Videopohled na Uherské Hradiště

DSC_2229.jpg Za video děkujeme Polaczech - Cinematic Videos.