Vyhlašování nejlepších sportovců města za rok 2019 kralovaly atletky

IMG_4213.JPG Atletky Blanka Tomášková a Karolína Mitanová se, každá ve své věkové kategorii, staly vítězkami mezi nejlepšími sportovci města Uherské Hradiště za rok 2019. V kategorii sportovních kolektivů dosáhly na nejvyšší pozici volejbalistky - starší žákyně TJ Slovácká Slavia, přičemž tentýž kolektiv vyhrál také vloni. Trenérem roku se stal trenér atletiky Ivan Ressler.

Vítězové byli oceněni při tradičním Slavnostním vyhlášení nejlepších sportovců města Uherské Hradiště za rok 2019, které se konalo v pátek 21. února ve Slováckém divadle. Ocenění nejlepších sportovců města se letos uskutečnilo již po dvaadvacáté v řadě.

Slavnostní předávání cen nejlepším sportovcům města mělo hvězdnou účast, vyhlásit vítěze dorazili olympionici Jana Kašpaříková (Komrsková), Roman Šebrle a Oldřich Svojanovský, triatlonista Petr Vabroušek nebo hokejový internacionál Jaroslav Balaštík.

Nejlepší sportovci města Uherské Hradiště za rok 2019 - kompletní výsledky:

Kategorie mládež nad 15 let a dospělí

Nejlepší sportovec: Blanka Tomášková (atletika)

Koulařka Blanka Tomášková

Ostatní ocenění sportovci v kategorii:

Jakub Kunt (atletika), Jakub Majerčák (atletika), Filip Vecheta (fotbal), Tomáš Zajíc (atletika)

Kategorie mládež do 15 let včetně

Nejlepší sportovec: Karolína Mitanová (atletika)

Ostatní ocenění sportovci v kategorii:

Barbora Bujáková (golf), Natálie Nagyová (atletika), Jana Polášková (atletika), Klára Stehlíková (plavání)

Kategorie mládež a dospělí (sportovci s trvalým bydlištěm v Uherském Hradišti reprezentující jinou TJ, SK)

Jan Raštica (tenis)