Výsledky VII. ročníku MTB CROSS COUNTRY

VII. ročník MTB CROSS COUNTRY a Dětský cyklistický den -Den zdraví a pohybu 19.9.2015

Třetí zářijová sobota přivítala na tratě VII. ročníku celkem 195 vyznavačů cyklistiky. Velká účast dětí nás velmi potěšila. Již tradičně se závodů zúčastňují týmy ze Slovenska. 

 

Startovní pole celkově čítalo 13 věkových kategorií. Na rovinatém úseku (ul 28. října) se vystřídaly děti na odrážedlech a děti do 6 let. Kopcovitý terén a ostřejší sjezd byly dle náročnosti připraveny pro starší mládež, ženy a muže. Pro elitní kategorii, muži 19 let a více, jsme připravili technicky obtížný a divácky lákavý sjezd po mařatských schodech. Vítězství urval Filip Adel z týmu SUPERIOR MTB TEAM před svými oddílovými kolegy. Čtvrté místo patřilo loňskému vítězi Jiřímu Hradilovi, který nestačil tuto trojici "roztrhnout".

Výsledky najdete v přiloženém souboru (formát: pdf, vel.: 185 kB a formát: xls, vel.: 106 kB) a fotky na www.mtbikers.cz.

 

O bohatý doprovodný program se postaralo Dětské kočovné divadlo z Kyjova se svými pohádkami. DDM Šikula si pro děti připravil vědomostní kvízy a tvoření. Své poradenství nabídla VZP - účastnici si mohli ověřit svůj krevní tlak a zjistit své údaje na Inbody.

 

Děkujeme všem partnerům, kteří letošní závod podpořili - SVS CORRECT Bílovice, PaPP, GG ARCHICO Uh. Hradiště, STAVSPEKTRUM, SKANSKA, GSR, HSK, PORR, AQUAPARK Uh. Hradiště, JUVACYKLO, Hamé,  Sportoviště města UH.

 

Těšíme se na VIII. ročník, který proběhne v sobotu 17.9.2016.