Vyznamenání starosty převzal bývalý starosta z partnerského města Mayen

IMG_9824.jpg Rolf Schumacher v pátek 8. 11. 2019 převzal na radnici v Mayenu z rukou Stanislava Blahy vyznamenání starosty města Uherské Hradiště.

„Bývalý starosta našeho německého partnerského města vždy aktivně propagoval nejen Uherské Hradiště a Slovácko, ale i celou Českou republiku. A právě proto jsem se mu rozhodl udělit vyznamenání starosty,“ říká Stanislav Blaha, který Rolfu Schumacherovi předal Vyznamenání starosty za rozvoj partnerství a propagaci Uherského Hradiště v zahraničí.

Uherské Hradiště letos oslavilo s německým partnerským městem Mayen 25. výročí od uzavření partnerské smlouvy. Za tuto dobu město navázalo nejenom oficiální vztahy, ale spolupracují také pěvecké sbory, školy, dětské domovy, vinaři a další.

Kontakty na odpovědnou osobu

Útvar kanceláře starosty