Významné akce ve městě

Prezentace a projednání koncepce veřejné dopravy v Uherském Hradišti

IMG_1.jpg Vážení občané, zveme vás na veřejné projednání koncepce veřejné dopravy v Uherském Hradišti "Nová a lepší veřejná doprava". Akce se koná ve středu 1. 11. 2017 v 16 hodin v malém sále Klubu kultury.

 

Den stromů 2017

IMG_2811.JPG Město Uherské Hradiště zve všechny zájemce na Den stromů, který se bude konat v pátek 20. října 2017 v parku u Obchodní akademie. K programu patří i večerní beseda s tématem Japonská kultura a bonsaje.

 

Brány památek dokořán v Uherském Hradišti

Škola Škola základ života aneb "Z historie hradišťských škol".

 

Velikonoční jarmark v Uherském Hradišti

Velikonoční jarmark Město Uherské Hradiště připravilo pro sváteční dny 15. – 16. dubna 2017 na Masarykovo náměstí Velikonoční jarmark.

 

Jarmarky lidových uměleckých řemesel

Jarmarky lidových uměleckých řemesel pro město pořádá o. s. Kunovjan na základě mandátní smlouvy.

 

Slovácké slavnosti vína a otevřených památek

Slovácké slavnosti vína a otevřených památek Slovácké slavnosti vína a otevřených památek jsou jednou z nejvýznamnějších akcích svého druhu, která prezentuje bohatost a rozmanitost tradiční lidové kultury na Slovácku. Jejím dějištěm jsou otevřené historické památky královského města Uherské Hradiště, které je ne nadarmo nazýváno slováckou metropolí. Cílem Slováckých slavností vína a otevřených památek je zejména obnova lidových, kulturních a historických tradic Slovácka, integrace kulturního úsilí vinařských obcí a měst, posílení přeshraniční spolupráce, rozvoj regionálního cestovního ruchu a propagace Zlínského kraje.