Výzva 10 000 kroků – dejte chůzi šanci

kroky perex 2.JPG Město Uherské Hradiště se opět připojuje k národní výzvě 10 000 kroků, do které se můžete zapojit také vy. Největší výzvou není ujít každý den 10 000 kroků, ale překonat sebe sama a zařadit do každodenního života více pohybu.

Zaregistrujete se v průběhu března na speciálních webových stránkách (odkaz níže) a 1. dubna můžete začít. Svou aktivitu můžete v rámci výzvy monitorovat na jakémkoliv zařízení a následně ji nahrát v podobě printscreenu do svého profilu. Účastníci výzvy mohou využít také mobilní aplikaci k tomu určenou. Každý kilometr je bodově ohodnocen, přičemž je zohledněn věk účastníka a jeho BMI. Snahou je umožnit umístění na prvních místech „výkonnostního“ žebříčku i starším lidem a lidem s vysokým BMI.

Do výzvy se můžete zapojit nejen jako jednotlivci, ale také v týmu. Jste-li součástí nějaké větší firmy, zapojte se se svými kolegy do firemní výzvy. Novinkou letošní dubnové výzvy je možnost zapojení škol.

Registrovat se můžete od 1. března, a to na webových stránkách www.desettisickroku.cz, kde najdete také veškeré informace a pravidla výzvy.


plakat duben kroky.JPG