XXVI. Reprezentační ples města Uherské Hradiště

26. ročník Reprezentačního plesu města pořádá město Uherské Hradiště ve spolupráci s Klubem kultury v sobotu 21. ledna v 19.30 hodin.

XXVI. Reprezentační ples města Uherské Hradiště

Klub kultury, 21. ledna v 19:30 hodin

Večer bude moderovat sehraná dvojice: slovenská herečka a zpěvačka Zuzana Laurinčíková a moderátor Martin Rezek.

Návštěvníky plesu od samého začátku uvítají tóny hudebních nástrojů Slováckého komorního orchestru. Ten také zahraje po slavnostním zahájení ve 20:00 hodin první tanec plesu – slavný vídeňský valčík Johanna Strausse Na krásném modrém Dunaji, a na parket tak vstoupí první taneční pár – starosta města Uherské Hradiště Stanislav Blaha s chotí. Následovat budou další skladby z rodiny tradičních vídeňských valčíků a polek.

Plesovou atmosféru umocní během večera vystoupení tanečníků TK Rokaso. Ladislav a Šárka Peřestí (pár třídy M, finalisté mistrovství České republiky ve standardních tancích a zároveň členové rozšířené reprezentace ČR) zatancují show s názvem Marilyn Monroe. Radomír a Alice Mlejnští (pár třídy A, semifinalisté mistrovství České republiky ve standardních tancích) zatancují vystoupení s názvem James Bond. Pódium velkého sálu bude dále patřit opět Slováckému komornímu orchestru a především po loňském plese oblíbené a žádané kapele Eremy se zpěvačkou Veronikou Chlupovou. Zpestřením plesu pak bude velkolepé vystoupení nejpopulárnějšího českého tribute/revivalu světoznámé kapely Queen - QUEENIE The World Tribute Revival Band.

O půlnoci proběhne napjatě očekáváné losování vstupenek o ceny. Z mnoha hodnotných cen jmenujme například zajímavost pro dámy: originální brokátové šaty z kolekce Orient ve sněhu módní návrhářky Adély Mikulicové, pánové se mohou těšit třeba na adrenalinový let balonem nebo poukázku na výběr společenského oblečení.
V malém sále bude k degustaci výběru vín, který připravilo Vinařství Vaďura Polešovice, hrát Cimbálová muzika Mladí Burčáci.

Bohatý raut bude pro účastníky plesu zajišťovat Sportcentrum Morava. Ve foyer pak k zábavě přispěje fotokoutek tzv. Retrofoto – originální fotografování s rekvizitami.

Každá vstupenka na XXVI. Reprezentační ples města Uherské Hradiště je slosovatelná. Vstupenky jsou v prodeji v pokladně Klubu kultury, Městském informačním centru i online na www.kkuh.cz.