Zapojte se do dotazníkových šetření z oblasti sportu a cestovního ruchu

wjdhejhd.jpeg Vážení občané, přes to, že se nyní nacházíme v nelehké době, snažíme se dívat do budoucna, jak dále rozvíjet naše město, až se život opět vrátí do lepších časů. Město aktuálně zpracovává novou Koncepci rozvoje a řízení sportu města Uherské Hradiště a Koncepci rozvoje cestovního ruchu.V rámci zpracování obou těchto koncepcí jsme vytvořili dotazníková šetření, protože bychom velmi rádi znali i vaše názory.

Svou účastí  na zodpovězení dotazníků nám  pomůžete ke zpracování koncepcí, jejichž výslednou podobu můžete svými názory výrazně ovlivnit.

Preference a očekávání v oblasti sportu můžete vyjádřit v dotazníku pro veřejnost, který vyplníte na internetovém odkaze: www.surveymonkey.com/r/SportUherskeHradiste

Dotazníkové šetření v oblasti cestovního ruchu pak můžete vyplnit na odkaze: https://www.surveymonkey.com/r/rezidenti_UH

Všem, kteří se do našeho dotazníkového šetření aktivně zapojí, předem moc děkujeme.

Kontakty na odpovědnou osobu

Odbor kultury, školství a sportu
Protzkarova 33
686 01 Uherské Hradiště