Rok 2017

 • pdf Zpravodaj města 2017/12 (pdf, 12 MB)
  Rozhovor na téma pečení vánočních perníčků s paní Irenou Burdovou – držitelkou Ceny Vladimíra Boučka, tradiční vánoční sbírka pomůže dětskému domovu, pomozte měnit tvář nábřeží města – dotazník pro občany, skanzen Rochus zdobí ocenění Stavba roku 2016, pravidelné rubriky – názory zastupitele, informace z oblasti kultury a sportu a další.
 • pdf Zpravodaj města 2017/11 (pdf, 4 MB)
  Město stále trápí černé skládky, internetová encyklopedie města, na nádvoří Jezuitské koleje se bude o vánocích bruslit, bližší představení partnerských měst Uh. Hradiště, pravidelné rubriky - toulky městem, názory zastupitele, informace z oblasti sportu a kultury.
 • pdf Zpravodaj města 2017/10 (pdf, 5 MB)
  Město pokračuje v bezbariérovosti ulic, Speciální škola na Palackého náměstí prošla opravou, před 760 lety bylo založeno město Uh. Hradiště, pravidelné rubriky - názory zastupitelů, toulky městem, informace z oblasti kultury a dalších organizací.
 • pdf Zpravodaj města 2017/09 (pdf, 4 MB)
  Obnova dětských hřišť pokračuje, zrestaurovaná Boží muka v Sadech , příprava nového územního plánu města, „reklamním smog“ v centru města – připravovaný workshop, pravidelné rubriky - názory zastupitelů, sportovní okénko, informace z oblasti kultury a další.  
 • pdf Zpravodaj města 2017/08 (pdf, 2 MB)
  Uherské Hradiště je "Filmovou obcí", změny v oblasti parkování, pravidelná rubrika Toulky městem, názory zastupitelů, kouzlo veslařského sportu a další.
 • pdf Zpravodaj města 2017/07 (pdf, 3 MB)
  Primáš František Hamada slavil se starostou i s kolegy muzikanty, krátké informace z města, předání Ceny Vladimíra Boučka, rozhovor s režisérem a hercem Břetislavem Rychlíkem, názory zastupitelů, pravidelná rubrika - toulky městem, informace z oblasti sportu a kultury, ohlédnutí za ničivou povodní.  
 • pdf Zpravodaj města 2017/06 (pdf, 5 MB)
  Den města, oprava fasády kostela na Masarykově náměstí, rozhovor s držiteli Ceny města pro výrazné pedagogické osobnosti, názor zastupitele, pravidelná rubrika - toulky městem, informace z oblasti sportu a kultury.
 • pdf Zpravodaj města 2017/04 (pdf, 4 MB)
  Starosta města poděkoval Francisi Konému, parkování ve Štěpnicích, společných úklidem za čisté Hradiště, rozhovor s Pavlem Štulírem - držitelem Ceny města Uherské Hradiště, názory zastupitelů, pravidelná rubrika - toulky městem, informace z oblasti sportu a kultury.
 • pdf Zpravodaj města 2017/03 (pdf, 2 MB)
  Krátké informace z města, péče o zeleň je nikdy nekončící práce, rozhovor s držitelkou ceny města Anastázií Majíčkovou, připomínáme platby za odpady, termíny zápisů základních škol pro školní rok 2017/2018, pravidelná rubrika - toulky městem, informace z oblasti kultury a dalších organizací.
 • pdf Zpravodaj města 2017/02 (pdf, 2 MB)
  Krátce z města - první občánek roku 2017, rozhovor s Jaroslavem Balaštíkem, informace z oblasti sportu, pravidelná rubrika - toulky městem, XXVI. Reprezentační ples města, informace z oblasti kultury a dalších organizací.
 • pdf Zpravodaj města 2017/01 (pdf, 2 MB)
  Poděkování kronikářce města Haně Rathúské za její životní dílo, pohřebiště v Mařaticích prochází změnami, město předalo čestné ocenění dům roku, webová aplikace pro občany Zlepši své město, milníky historie města v datech, pravidelná rubrika Toulky městem, informace o akcích ve městě.
 • pdf Zpravodaj města 2017/05 (pdf, 3 MB)
  Starosta města přivítal na radnici prvního letošního občánka, ocenění pedagogických pracovníků, oslavy 760. výročí založení města, otevření expozice Věznice Uh. Hradiště, názory zastupitelů, pravidelná rubrika - toulky městem, informace z oblasti sportu a kultury. 

 

Starší vydání zpravodaje naleznete na stránkách Klubu kultury Uherské Hradiště.