Rok 2018

 • pdf Zpravodaj města 2018/12 (pdf, 12 MB)
  Odstartovala vánoční charitativní sbírka, Uherské Hradiště má nejlepší infocentrum v kraji, sportovní aréna na sídlišti Východ je již hotová, výstava okamžiky století na Mariánském náměstí, představení nového vedení města, prohlídky města pro nevidomé a další pravidelné rubriky.
 • pdf Zpravodaj města 2018/11 (pdf, 8 MB)
  Senioři slavili dvacáté výročí svého klubu, vánoční sbírka začne 30. listopadu, v měsíci listopadu proběhne průzkum na dopravní chování obyvatel, představení nově zvolených zastupitelů města, modernizace škol, bezplatný sběr odpadu a další pravidelné rubriky.
 • pdf Zpravodaj města 2018/10 (pdf, 12 MB)
  Nová parkovací místa pro Štěpnice, nově upravený prostor pro psy v Jarošově, na sídlišti Východ bude zbudováno nové sportoviště, Základní umělecká škola se vrátila do opraveného domu na Mariánském náměstí, tradice stromů republiky a další pravidelné rubriky.
 • pdf Zpravodaj města 2018/09 (pdf, 8 MB)
  Na Masarykově i Mariánském náměstí bude internet zdarma, Jarošov čekají dvě velké opravy - vznikne nový chodník a kanalizace, výměna přístřešků zastávek, oprava chodníků u Základní školy Sportovní, ve školách vznikne 12 nových moderních učeben, Slovácké slavnosti vína a otevřených památek a další pravidelné rubriky.
 • pdf Zpravodaj města 2018/08 (pdf, 8 MB)
  Zeď bývalé věznice pokryly velkoplošné fotografie, Mateřská škola v Sadech prochází rekonstrukcí, elektrobusem číslo 8 můžete jet z Východu až do Štepnic, změny ve vyřizování dokladů, průvodce zelenými plochami města, nová virtuální prohlídka města Vás vtáhne do každodenního života města v roce 1670, další pravidelné rubriky – názory zastupitele, toulky městem a další.  
 • pdf Zpravodaj města 2018/07 (pdf, 7 MB)
  Primáš Hamada slavil 104. narozeniny, stadion ponese jméno Dany Zátopkové, město potřetí v řadě vyhrálo soutěž v třídění odpadu, budova obchodního centra ve Štepnicích dostane nová okna, předání Ceny Vladimíra Boučka a další.  
 • pdf Zpravodaj města 2018/06 (pdf, 6 MB)
  Na sídlišti Mojmír vznikne moderní sportoviště s umělou trávou a atletickým oválem, dominantou dětského hřiště Na Splávku bude hrad, pozvánka na Noc s Metodějem, na Masarykově náměstí se uskuteční burza poskytovatelů sociálních služeb, průvodce zelenými plochami města, a další pravidelné rubriky.
 • pdf Zpravodaj města 2018/05 (pdf, 6 MB)
  Nové atrakce na psím hřišti v Revoluční ulici, ocenění učitelů, na dětských hřištích je 40 tun nového čistého písku, průvodce zelenými plochami města, rozhovor s architektem Svatoplukem Sládečkem, členem poroty soutěže Revitalizace nábřeží řeky Moravy a další.    
 • pdf Zpravodaj města 2018/04 (pdf, 6 MB)
  Internetová encyklopedie města zvítězila v krajském kole soutěže Zlatý erb 2018, Šromova ulice se brzy dočká nové dlažby a osvětlení, Slovácké divadlo dostane nové špičkové ozvučení, modernizace informačního a navigačního systému ve městě, další pravidelné rubriky.
 • pdf Zpravodaj města 2018/03 (pdf, 7 MB)
  Obnova zeleně ve Štěpnicích pokračuje, město očekává návrhy architektů na revitalizaci nábřeží, během jara je třeba zaplatit za odpad, informace o termínech zápisů budoucích prvňáčků do základních škol, projekty pro bezpečnější město s cílem zvýšit prevenci kriminality, město ocenilo nejlepší sportovce, uherskohradišťské stopy Jana Antonína Bati a další.
 • pdf Zpravodaj města 2018/02 (pdf, 6 MB)
  Nominace na nejlepší sportovce, sportovní kolektivy a trenéra za rok 2017; šest základních škol ve městě se letos dočká zásadní modernizace učeben; prvním občánkem města v roce 2018 je malá Anička; rozhovor s Rostislavem Štefánkem - vítězem letošního třetího ročníku fotografické amatérské soutěže FOPO v kategorii Příroda a krajina; další pravidelné rubriky.
 • pdf Zpravodaj města 2018/01 (pdf, 6 MB)
  Regulace reklamy v ulicích města začíná, platby za odpady se v roce 2018 nemění, na Mojmíru vzniklo hřiště pro psy, město opravuje dům v Kollárově ulici - obyvatelé musí na rok jinam, Ministerstvo kultury přispělo na obnovu tří památek ve městě, otevření Kútku 21, rozhovor se znalcem motýlů Albertem Gottwaldem a další pravidelné rubriky.

 

Starší vydání zpravodaje naleznete na stránkách Klubu kultury Uherské Hradiště.