Zpravodaj města

Zpravodaj města Uherské Hradiště je distribuován od 1. července 2016 do všech domácnostní zdarma. Uzávěrka příspěvků je vždy do 15. dne v měsíci, který předchází vydání. Uzávěrka inzerce je do 10. dne v měsíci.

Připomínky a dotazy ke zpravodaji města zasílejte na email: zpravodaj-uh@email_cz

Ve Zpravodaji města Uherské Hradiště lze využít INZERCE.
Kontakt: Markéta Macháčková, Klub kultury, machackova@kkuh_cz.

Zpravodaj vychází v Uherském Hradišti 12krát ročně. Všechna čísla od ledna 2016 je možno číst online.

Rok 2018:

• pdf Zpravodaj města 2018/02 (pdf, 6 MB)
    Nominace na nejlepší sportovce, sportovní kolektivy a trenéra za rok 2017; šest základních škol ve městě se letos dočká zásadní modernizace učeben; prvním občánkem města v roce 2018 je malá Anička; rozhovor s Rostislavem Štefánkem - vítězem letošního třetího ročníku fotografické amatérské soutěže FOPO v kategorii Příroda a krajina; další pravidelné rubriky.
  • pdf Zpravodaj města 2018/01 (pdf, 6 MB)
    Regulace reklamy v ulicích města začíná, platby za odpady se v roce 2018 nemění, na Mojmíru vzniklo hřiště pro psy, město opravuje dům v Kollárově ulici - obyvatelé musí na rok jinam, Ministerstvo kultury přispělo na obnovu tří památek ve městě, otevření Kútku 21, rozhovor se znalcem motýlů Albertem Gottwaldem a další pravidelné rubriky.

Starší vydání zpravodaje naleznete na stránkách Klubu kultury Uherské Hradiště.