Zpravodaj města

Zpravodaj města Uherské Hradiště je distribuován od 1. července 2016 do všech domácnostní zdarma. Uzávěrka příspěvků je vždy do 15. dne v měsíci, který předchází vydání. Uzávěrka inzerce je do 10. dne v měsíci.

Připomínky a dotazy ke zpravodaji města zasílejte na email: zpravodaj-uh@email_cz

Ve Zpravodaji města Uherské Hradiště lze využít INZERCE.
Kontakt: Markéta Macháčková, Klub kultury, machackova@kkuh_cz.

Zpravodaj vychází v Uherském Hradišti 12krát ročně. Všechna čísla od ledna 2016 je možno číst online.

Rok 2017:

• pdf Zpravodaj města 2017/07 (pdf, 3 MB)
    Primáš František Hamada slavil se starostou i s kolegy muzikanty, krátké informace z města, předání Ceny Vladimíra Boučka, rozhovor s režisérem a hercem Břetislavem Rychlíkem, názory zastupitelů, pravidelná rubrika - toulky městem, informace z oblasti sportu a kultury, ohlédnutí za ničivou povodní.
  • pdf Zpravodaj města 2017/06 (pdf, 5 MB)
    Den města, oprava fasády kostela na Masarykově náměstí, rozhovor s držiteli Ceny města pro výrazné pedagogické osobnosti, názor zastupitele, pravidelná rubrika - toulky městem, informace z oblasti sportu a kultury.
  • pdf Zpravodaj města 2017/05 (pdf, 3 MB)
    Starosta města přivítal na radnici prvního letošního občánka, ocenění pedagogických pracovníků, oslavy 760. výročí založení města, otevření expozice Věznice Uh. Hradiště, názory zastupitelů, pravidelná rubrika - toulky městem, informace z oblasti sportu a kultury.
  • pdf Zpravodaj města 2017/04 (pdf, 4 MB)
    Starosta města poděkoval Francisi Konému, parkování ve Štěpnicích, společných úklidem za čisté Hradiště, rozhovor s Pavlem Štulírem - držitelem Ceny města Uherské Hradiště, názory zastupitelů, pravidelná rubrika - toulky městem, informace z oblasti sportu a kultury.
  • pdf Zpravodaj města 2017/03 (pdf, 2 MB)
    Krátké informace z města, péče o zeleň je nikdy nekončící práce, rozhovor s držitelkou ceny města Anastázií Majíčkovou, připomínáme platby za odpady, termíny zápisů základních škol pro školní rok 2017/2018, pravidelná rubrika - toulky městem, informace z oblasti kultury a dalších organizací.
  • pdf Zpravodaj města 2017/02 (pdf, 2 MB)
    Krátce z města - první občánek roku 2017, rozhovor s Jaroslavem Balaštíkem, informace z oblasti sportu, pravidelná rubrika - toulky městem, XXVI. Reprezentační ples města, informace z oblasti kultury a dalších organizací.
  • pdf Zpravodaj města 2017/01 (pdf, 2 MB)
    Poděkování kronikářce města Haně Rathúské za její životní dílo, pohřebiště v Mařaticích prochází změnami, město předalo čestné ocenění dům roku, webová aplikace pro občany Zlepši své město, milníky historie města v datech, pravidelná rubrika Toulky městem, informace o akcích ve městě.

Starší vydání zpravodaje naleznete na stránkách Klubu kultury Uherské Hradiště.