Informace o vysokoškolském studiu v Uherském Hradišti

Informace o studijních programech a oborech otevřených v Regionálním vzdělávacím centru v Uherském Hradišti.

UTB ZLÍN – FAKULTA LOGISTIKY A KRIZOVÉHO ŘÍZENÍ

Bližší informace poskytne studijní oddělení Fakulty logistiky a krizového řízení - Uherské Hradiště, Studentské nám. 1532

• tel.: 576 035 004
  •  e-mail: dekanat [at] flkr [dot] utb [dot] cz (dekanat[at]flkr[dot]utb[dot]cz)

Podrobné informace o studiu v Uherském Hradišti najdete na webových stránkách univerzity - www.utb.cz/flkr.

VŠ Jagiellońská v Toruni, s.r.o. - Fakulta veřejnosprávních a ekonomických studií v Uherském Hradišti

Bližší informace poskytne Fakulta veřejnosprávních a ekonomických studií v Uherském Hradišti, Města Mayen 1536

• tel.: 775 475 742
  • e-mail: studium [at] fves [dot] eu (studium[at]fves[dot]eu)

Podrobné informace o studiu najdete na webových stránkách fakulty - www.fves.eu.