Oznámení o výpadcích energií

Oznámení o výpadcích energií

Oznámení společnosti EG.D, a.s. o přerušení dodávky elektrické energie naleznete nejen na úřední desce.

Vážení občané,

poměrně často se obracíte na Městský úřad Uherské Hradiště s žádostmi o informace ohledně plánovaných odstávek elektřiny.  Víme, že odstávky elektřiny nejsou příjemné a mohou s sebou přinášet řadu komplikací. Abyste se jim vyhnuli, jsou včasné a rychlé informace v podstatě zásadní. 

„Město Uherské Hradiště uveřejňuje oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektřiny na své úřední desce, jak mu ukládá jeho zákonná povinnost. Protože však víme, že orientace na úřední desce může být pro někoho složitější a nemusí vyhovovat každému, přistoupili jsme nad rámec našich zákonných povinností k rozšíření informovanosti vás, občanů, o výlukách elektřiny, a to elektronickou cestou,“ informoval tajemník Městského úřadu Uherské Hradiště Josef Botek.

Tento článek obsahuje informace, jakými způsoby a co nejjednodušeji získávat od provozovatele distribuční sítě elektřiny aktuální oznámení o plánovaných odstávkách elektřiny ve vašich odběrných místech přímo ve vašem mobilu nebo e-mailu. Navíc jsme na web města, konkrétně do sekce Zajímavé odkazy umístili speciální banner, který vás rovněž dovede k požadovaným informacím. 

Věříme, že vám tato stránka dostatečně napoví, jaký způsob informování o plánovaných odstávkách elektřiny vám bude nejlépe vyhovovat.

 1. Zákaznický portál  Distribuce24

  V zákaznickém portálu Distribuce24 si můžete sami vybrat, jak chcete být o odstávkách informováni. Bude to jedním z těchto tří způsobů:

  • SMSkou,
  • e-mailem,
  • zprávou do datové schránky.

   Do svého účtu v portálu Distribuce24 se zaregistrujete jednoduše a nastavíte si kontakty pro notifikace.

 2. Mobilní aplikace

  Nainstalujte si aplikaci Distribuce, přidejte své odběrné místo a oznámení o plánovaných odstávkách se vám vždy zobrazí přímo v mobilu.
  Aplikaci Distribuce najdete v App Store i v Google Play, poznáte ji podle loga EG.D.

 3. Informační banner na oficiálních stránkách města Uherské Hradiště (mesto-uh.cz)

  nepodařilo se zobrazit banner

  Po rozkliknutí banneru a zadání názvu města do vyhledávače se dozvíte o aktuálních odstávkách elektřiny na území města, či více informací o plánované odstávce.

   

Odstávky energií jsou uveřejňovány také na Úřední desce města Uherské Hradiště, odkaz: ZDE

Aplikace oznámení o výpadcích energií