Mladí fotbalisté ze ZŠ Sportovní přišli na radnici i s poháry

slavnostní přijetí fotbalistů ZŠ Sportovní.jpg

Dvojí triumf přišli oslavit na uherskohradišťskou radnici mladí fotbalisté ze Základní školy Sportovní.  Za dosažení mimořádných úspěchů ve fotbale základních škol je přijal starosta města Stanislav Blaha.

1. místo v ČR ve fotbalovém turnaji pro žáky 1. stupně ZŠ - McDonald´s Cupu a stejný triumf ve fotbalovém turnaji pro žáky 2. stupně ZŠ – 1. místo v Poháru Fotbalové asociace České republiky přivedly v pondělí 10. června do obřadní síně uherskohradišťské radnice mladé nadějné hráče, žáky Základní školy Sportovní. Ke slavnostnímu přijetí starostou města je doprovodili i jejich trenéři - Jiří Kodrla a Adam Chromý spolu s ředitelem školy Milanem Melichárkem a jeho zástupcem Petrem Chvojkou.

slavnostní přijetí fotbalistů ZŠ Sportovní.jpg

"Musím říct, že vás tady vítám s obrovskou radostí," promluvil starosta Stanislav Blaha k oběma týmům. "Skvěle jste reprezentovali Uherské Hradiště na celostátní úrovni, jako žáci naší Základní školy Sportovní jste se fantasticky ukázali na turnajích McDonald´s Cupu a Poháru FAČR, předvedli jste neskutečné výkony a já vám z celého srdce k vašim úspěchům z celého srdce gratuluji. Vaše tvrdá práce, odhodlání a týmový duch přinesly své ovoce a vy jste nejenom sobě, svému týmu, pedagogům, trenérům, škole, ale i celému našemu městu udělali obrovskou radost," řekl starosta mladým fotbalistům.

Zveřejněno dne: 10. červen 2024. Aktualizováno: 10. červen 2024