Výzva k podání návrhů nejlepších sportovců a sportovních kolektivů za rok 2020

V rámci veřejné prezentace sportovní činnosti vyhlašuje město Uherské Hradiště každoročně nejlepší sportovce a sportovní kolektivy za vynikající sportovní výsledky a vzornou reprezentaci města v uplynulém roce. Ač byl sportovní kalendář velmi specifický, zcela jistě se na území města najde spousta úspěšných či nadějných reprezentantů.

Jako každý rok bude vyhlášení prováděno v kategoriích mládež, dospělí, kolektiv, trenér, mimořádná cena za přínos sportu či cena fair play. Statut vyhlášení nejlepších sportovců je dostupný zde.

Návrhy na nominace může podat jakákoliv právnická nebo fyzická osoba. Nominace musí být podány písemně na standardizovaném formuláři do 15. prosince 2020 na adresu: Město Uherské Hradiště, Odbor kultury, školství a sportu, Masarykovo nám. 19, Uherské Hradiště.

Zveřejněno dne: 11. listopad 2020. Aktualizováno: 11. duben 2024