Sportovní hřiště na ulici Slovácká je opravené

Sportovní hřiště na ulici Slovácká je opravené

V moderní, účelné a navíc pohledné sportoviště pro všechny věkové kategorie se právě dokončenou rekonstrukcí proměnilo hřiště na ulici Slovácká.

Opravy už byly více než nutné, stav herní plochy sportovního hřiště byl totiž už v havarijním stavu, povrch plochy byl  vydrolený, vysloužilé bylo i dřevěné hrazení kolem.

Na místě vzniklo moderní a materiálově vysoce odolné sportoviště. Nová plocha je zhotovená z kvalitního pryžového povrchu, na kterém jsou i grafické instalace - skákací panák, skok daleký a další. Vysloužilá branka a streetbalový koš jsou pryč a nahradily je dvě zbrusu nové branky menších rozměrů a nový koš. Dále bylo vyměněno dřevěné ohrazení, natřeny sloupky a  instalovány sítě v odolném provedení. Hřiště město opravilo ve spolupráci s místní komisí Mařatice, která na revitalizaci hřiště poskytla finanční prostředky, přičemž cena přesáhla 1,1 milionu korun.

Mezi poslední dokončená nebo nově vybavená hřiště ve městě patří hřiště „U čápa“ v ulici Jana Žižky, k dispozici bude rovněž nové hřiště v Parku Rochus v blízkosti nového přírodního amfiteátru. Letos by mělo být také postaveno nové dětské hřiště U Bagru v Jarošově.

 

Zveřejněno dne: 12. duben 2024. Aktualizováno: 12. duben 2024