Rok 2018

• Zpravodaj města 2018/01PDF | 6,59 MB

Regulace reklamy v ulicích města začíná, platby za odpady se v roce 2018 nemění, na Mojmíru vzniklo hřiště pro psy, město opravuje dům v Kollárově ulici - obyvatelé musí na rok jinam, Ministerstvo kultury přispělo na obnovu tří památek ve městě, otevření Kútku 21, rozhovor se znalcem motýlů Albertem Gottwaldem a další pravidelné rubriky.

• Zpravodaj města 2018/02PDF | 6,49 MB

Nominace na nejlepší sportovce, sportovní kolektivy a trenéra za rok 2017; šest základních škol ve městě se letos dočká zásadní modernizace učeben; prvním občánkem města v roce 2018 je malá Anička; rozhovor s Rostislavem Štefánkem - vítězem letošního třetího ročníku fotografické amatérské soutěže FOPO v kategorii Příroda a krajina; další pravidelné rubriky.

• Zpravodaj města 2018/03PDF | 7,48 MB

Obnova zeleně ve Štěpnicích pokračuje, město očekává návrhy architektů na revitalizaci nábřeží, během jara je třeba zaplatit za odpad, informace o termínech zápisů budoucích prvňáčků do základních škol, projekty pro bezpečnější město s cílem zvýšit prevenci kriminality, město ocenilo nejlepší sportovce, uherskohradišťské stopy Jana Antonína Bati a další.

• Zpravodaj města 2018/04PDF | 6,82 MB

Internetová encyklopedie města zvítězila v krajském kole soutěže Zlatý erb 2018, Šromova ulice se brzy dočká nové dlažby a osvětlení, Slovácké divadlo dostane nové špičkové ozvučení, modernizace informačního a navigačního systému ve městě, další pravidelné rubriky.

• Zpravodaj města 2018/05PDF | 6,96 MB

Nové atrakce na psím hřišti v Revoluční ulici, ocenění učitelů, na dětských hřištích je 40 tun nového čistého písku, průvodce zelenými plochami města, rozhovor s architektem Svatoplukem Sládečkem, členem poroty soutěže Revitalizace nábřeží řeky Moravy a další.

• Zpravodaj města 2018/06PDF | 6,63 MB

Na sídlišti Mojmír vznikne moderní sportoviště s umělou trávou a atletickým oválem, dominantou dětského hřiště Na Splávku bude hrad, pozvánka na Noc s Metodějem, na Masarykově náměstí se uskuteční burza poskytovatelů sociálních služeb, průvodce zelenými plochami města, a další pravidelné rubriky.

• Zpravodaj města 2018/07PDF | 7,85 MB

Primáš Hamada slavil 104. narozeniny, stadion ponese jméno Dany Zátopkové, město potřetí v řadě vyhrálo soutěž v třídění odpadu, budova obchodního centra ve Štepnicích dostane nová okna, předání Ceny Vladimíra Boučka a další.

• Zpravodaj města 2018/08PDF | 8,8 MB

Zeď bývalé věznice pokryly velkoplošné fotografie, Mateřská škola v Sadech prochází rekonstrukcí, elektrobusem číslo 8 můžete jet z Východu až do Štepnic, změny ve vyřizování dokladů, průvodce zelenými plochami města, nová virtuální prohlídka města Vás vtáhne do každodenního života města v roce 1670, další pravidelné rubriky – názory zastupitele, toulky městem a další.

• Zpravodaj města 2018/09PDF | 8,75 MB

Na Masarykově i Mariánském náměstí bude internet zdarma, Jarošov čekají dvě velké opravy - vznikne nový chodník a kanalizace, výměna přístřešků zastávek, oprava chodníků u Základní školy Sportovní, ve školách vznikne 12 nových moderních učeben, Slovácké slavnosti vína a otevřených památek a další pravidelné rubriky.

• Zpravodaj města 2018/10PDF | 12,39 MB

Nová parkovací místa pro Štěpnice, nově upravený prostor pro psy v Jarošově, na sídlišti Východ bude zbudováno nové sportoviště, Základní umělecká škola se vrátila do opraveného domu na Mariánském náměstí, tradice stromů republiky a další pravidelné rubriky.

• Zpravodaj města 2018/11PDF | 8,63 MB

Senioři slavili dvacáté výročí svého klubu, vánoční sbírka začne 30. listopadu, v měsíci listopadu proběhne průzkum na dopravní chování obyvatel, představení nově zvolených zastupitelů města, modernizace škol, bezplatný sběr odpadu a další pravidelné rubriky.

• Zpravodaj města 2018/12PDF | 12,72 MB

Odstartovala vánoční charitativní sbírka, Uherské Hradiště má nejlepší infocentrum v kraji, sportovní aréna na sídlišti Východ je již hotová, výstava okamžiky století na Mariánském náměstí, představení nového vedení města, prohlídky města pro nevidomé a další pravidelné rubriky.