Rok 2019

• Zpravodaj města 2019/01PDF | 11,86 MB

Vzpomínka na pana Květoslava Tichavského a další rubriky.

• Zpravodaj města 2019/02PDF | 7,65 MB

Hradišťané přispěli na charitu půl milionem korun, památku Jana Palacha uctilo město tichou vzpomínkou, hlasujte v měsíci únoru v soutěži o Rákosníčkovo hřiště, nové nádoby na sběr použitých potravinářských olejů, prvním občánkem města v roce 2019 je malá Leontýnka, skoro 60 tisíc z předvánoční sbírky si převzal azylový dům Petrklíč, další pravidelné rubriky.

• Zpravodaj města 2019/03PDF | 8,61 MB

Architekti navrhnou proměnu centra Štěpnic, navrhněte osobnost na Cenu města za rok 2018, informace k aplikaci Zlepši své město, další pravidelné rubriky.

• Zpravodaj města 2019/04PDF | 4,42 MB

Obnova fasády historické budovy radnice, město chce opravit ulice Radovy a Příkrá v Míkovicích, Uherské Hradiště opět uspělo v soutěži Zlatý erb, informace k zápisu do základních škol, a další pravidelné rubriky.

• Zpravodaj města 2019/05PDF | 9,31 MB

Uvítání prvního občánka letošního roku, rozhovor s místostarostou města Ing. Jaroslavem Zatloukalem o investicích ve městě, rozhovor s Mgr. Helenou Schwarczovou o paliativní a hospicové péči, a další pravidelné rubriky.

• Zpravodaj města 2019/06PDF | 8,11 MB

Zapojte se do ankety na zlepšení fungování MHD, Velehradskou třídu zkrášlí květinový záhon, v Uh. Hradišti probíhá komiksová kampaň na podporu osvěty v nakládání s odpady , kašny a fontány v Uh. Hradišti, Od štěpnic po Štěpnice a další pravidelné rubriky.

• Zpravodaj města 2019/07PDF | 8,32 MB

Zahájení výstavy výsledku urbanisticko-architektonické ideové soutěže Centrum Štěpnice – Uh. Hradiště, uzavření části ulice 28. října kvůli opravě, nové hrací prvky na dětském hřišti ve Véskách, nový domovní řád v městských bytech, a další pravidelné rubriky.

• Zpravodaj města 2019/08PDF | 11,14 MB

Vize budoucích Štěpnic, další hřiště budou jako nová, přechod u divadla bude večer bezpečnější, v srpnu začne aukce bytů v Průmyslové ulici a další pravidelné rubriky.

• Zpravodaj města 2019/09PDF | 8,81 MB

Město v létě opravilo další silnice i chodníky, na Sokolovské ulici se chystá dopravní omezení, prostranství u hřbitova v Mařaticích září novotou, okolí kontejnerů hyzdí nepatřičný odpad, a další.

• Zpravodaj města 2019/10PDF | 9,96 MB

Město buduje zastávky ve Staré Tenici, startuje cyklus přednášek o bezpečnosti seniorů, venkovní výstava Proměny města 1989/2019, a další.

• Zpravodaj města 2019/11PDF | 9,06 MB

Cena města za rok 2018, výtěžek vánoční sbírky připadne zařízení TULiP, výzva k podání návrhů na nejlepší sportovce za rok 2019, další modernizace učeben základních škol a další pravidelné rubriky.