Rok 2020

• Zpravodaj města 2020/01PDF | 11,06 MB

Město ruší poplatky za psy, nově narození Hradišťánci dostanou od města pět tisíc korun, změna jízdného v MHD, spouští se portál Občana – elektronická komunikace občana s úřadem, a mnoho dalšího.

• Zpravodaj města 2020/02PDF | 5,66 MB

Hody s právem se přiblížily zápisu na seznam UNESCO, starosta zve na setkání v místních částech, úhrada poplatku za odpad, město zjišťuje, jak chtějí občané trávit volný čas a mnoho dalšího.

• Zpravodaj města 2020/03PDF | 8,25 MB

Zápis žáků do základních škol, v provozu jsou již nové autobusové zastávky ve Staré Tenici, budova bývalé věznice se má dle státu dočkat zásadní rekonstrukce, Uherské Hradiště opět boduje o titul Historické město roku, rozhovor s choreografkou Ladislavou Košíkovou a mnoho dalšího.

• Zpravodaj města 2020/04PDF | 12,16 MB

Město rozkvetlo, opatření proti šíření koronaviru, tradiční výroba kraslic a další.

• Zpravodaj města 2020/05PDF | 4,58 MB

Obnova další části hradeb, město podpoří podnikatele, které zasáhl nouzový stav, na Velehradské třídě rozkvete další barevný záhon, a další.

• Zpravodaj města 2020/06PDF | 6,21 MB

Město kvůli pandemii podpoří podnikatele čtyřmi miliony, ve Véskách dojde k úpravám železničního přejezdu, poplatky za odpad je možné zaplatit dodatečně bez sankcí, město zrekonstruovalo dům na Svatojiřském nábřeží a další pravidelné rubriky.

• Zpravodaj města 2020/07PDF | 11,63 MB

Město převzalo ocenění za vzornou péči o památky, problematika autovraků, Portál občana - elektronická komunikace s občany, proměny sídlišť a mnoho dalšího.

• Zpravodaj města 2020/08PDF | 6,97 MB

U oslav vína a folkloru až za rok, město spustilo Portál občana, Hasiči z Jarošova a Vések dostali nové vybavení, město pomůže podnikatelům s nájemným, Mojmír získá se sportovním areálem i špičkově vybavenou plochu pro vyžití dětí a mnoho dalšího.

• Zpravodaj města 2020/09PDF | 4,95 MB

Modernizace kontejnerových stání pokračuje, úklid města zefektivní nový komunální vysavač, děti se dočkají modernějších hřišť a mnoho dalšího.

• Zpravodaj města 2020/10PDF | 9,13 MB

Lidoví tvůrci a řemeslníci dostali Ceny Vladimíra Boučka, náletové dřeviny vadí rozvoji luk na Rochusu, metropolitní síť města vylepší další optická trasa, město začalo odvážet nepojízdná auta z ulic a mnoho dalšího.

• Zpravodaj města 2020/11PDF | 6,94 MB

Souměstí uzavře s krajem smlouvu o spolupráci v dopravě, výtěžek vánoční sbírky připadne Akropolisu a PAHOPu, město Uherské Hradiště připravuje Adaptační strategii reagující na globální klimatické změny, a mnoho dalšího.

• Zpravodaj města 2020/12PDF | 13,15 MB

U Smetanových sadů vzniká nová zastávka, umělé kluziště bude na Východě až do Velikonoc, nepotřebná kola poputují za školáky do Afriky a mnoho dalšího.