Rok 2023

• Zpravodaj 12/2023PDF | 3,23 MB

Město zlepší možnosti varování obyvatel, nominace nejlepších sportovců města, město opraví další dětské hřiště a mnoho dalšího.

• Zpravodaj 11/2023PDF | 4,13 MB

Dokončení oprav kulturního domu v Mařaticích, nový vzhled dětského hřiště na Derflanské ulici, nominace nejlepších sportovců města a mnoho dalšího.

• Zpravodaj 10/2023PDF | 3,61 MB

Modernizace dopravního hřiště, město poskytne občanům další úvěry na bydlení, oprava dalších parkovacích ploch ve Štěpnicích a mnoho dalšího.

• Zpravodaj 2023/9PDF | 4,34 MB

Město začalo budovat cyklostezsku mezi Mařaticemi a Sady, sportovní halu čekají velké opravy, pokračující opravy křížů a soch, další pravidelné rubriky.

• Zpravodaj 2023/8PDF | 3,23 MB

Sbor dobrovolných hasičů oslavil 150. výročí založení, pokračuje modernizace na dětských hřištích, budovy ZŠ Za Alejí získají zelené střechy a mnoho dalšího.

• Zpravodaj 2023/6PDF | 2,01 MB

Nové parkovací karty pro rezidentní zónu Stonky, město přidalo nové nádoby na kov, probíhají opravy kontejnerových stání, město ocenilo své pedagogy, modernizace školní jídelny ZŠ Unesco a mnoho dalšího.

• Zpravodaj 2023/7PDF | 2,18 MB

Vyhlášení soutěže na budoucí podobu náměstí, druhá etapa výměny parkovacích automatů, město opět vyhrálo v soutěži O keramickou popelnici, změna místa vydávání parkovacích průkazů pro zdravotně postižené, rozšíření dopravního hřiště a mnoho dalšího.

• Zpravodaj 2023/5PDF | 6,15 MB

Kulturní zařízení v Mařaticích prochází opravami, zápis do mateřských škol, Uherské Hradiště má druhý nejlepší web v kraji, novinky v parkování a další.

• Zpravodaj 2023/4PDF | 2,45 MB

Na Mariánském sloupu se po mnoha letech místo mříže objevilo sklo, výměna vozovky na Palackého náměstí, oprava chodníků na Šafaříkově a Štefánikově, příprava dětských hřišť na novou sezonu, Senior centrum má nového ředitele, nový web infocentra a mnoho dalšího.

• Zpravodaj 2023/3PDF | 2,47 MB

Fašankové průvody v ulicích, výstavba přírodního amfiteátru na Rochusu začíná, na dotace letos schválilo město už přes 24 mil. Kč, podpora obnovy his. architektury, nové byty v opraveném domě v Kollárově ulici a mnoho dalšího.

• Zpravodaj 2023/2PDF | 2,27 MB

První letošní občánek města, oprava tobogánové věže v aquaparku, výzva k podání návrhu na ocenění pedagogů, město ocení sportovce a mnoho dalšího.

• Zpravodaj 2023/1PDF | 4,69 MB

Město vysadilo 74 nových stromů v Sadech a Mařaticích, modernizace teplárny Mařatice, nominace na Cenu Vladimíra Boučka, aquapark přivítal už 4 miliony návštěvníků a mnoho dalšího.