Oznámení občanům - rekonstrukce ulice Na Svárově

Vážení občané,

dovolujeme si vás informovat o následujícím postupu stavebních prací při opravě vodovodu a rekonstrukci komunikace na ulici Na Svárově.

Město Uherské Hradiště a Slovácké vodárny a kanalizace a.s. se dohodly na společné koordinaci a společném postupu zadávání investičních akcí.

Slovácké vodárny a kanalizace  a.s., realizují akci „Rekonstrukce vodovodních řadů v ulici Na Svárově“ v termínu od března do konce května 2024, na kterou by měla plynule navazovat akce rekonstrukce komunikace a části kanalizace „Rekonstrukce ulice Na Svárově, Uherské Hradiště, Jarošov“, kterou realizují společně město Uherské Hradiště a Slovácké vodárny a kanalizace a.s., v termínu od června do listopadu 2024.

Vzhledem k lepší organizaci technických postupů a průběhu prací se podařilo dokončit akci „Rekonstrukce vodovodních řadů v ulici Na Svárově“ s přibližně měsíčním předstihem oproti původnímu plánu. Zároveň zatím probíhá výběrové řízení na zhotovitele „Rekonstrukce ulice Na Svárově, Uherské Hradiště, Jarošov“, kde se o zahájení prací uvažuje na začátku června 2024.

Záměrem rekonstrukce ulice Na Svárově je úprava komunikace, vybudování nových chodníků, zpevněných ploch, parkovacích stání, metropolitní sítě, veřejného osvětlení, části kanalizace a vegetační úpravy.

Po tuto dobu - měsíc květen 2024 - bude ulice Na Svárově i nadále uzavřena a provoz MHD bude probíhat ve stejném režimu jako v předchozím období. Žádáme vás tímto o respektování a strpení stávajícího dopravního omezení.

Po výběru zhotovitele budete informováni o všech podrobnostech k provádění díla včetně nastavené doby realizace díla

Za případné komplikace se tímto omlouváme.

Zveřejněno dne: 13. květen 2024. Aktualizováno: 13. květen 2024

Kontakty na odpovědnou osobu

Odbor investic

Oddělení přípravy a realizace staveb