Břestek

Upozornění

Z důvodu přechodu webových stránek Města Uherské Hradiště na nový systém není zveřejněna aktuální podoba územně plánovací dokumentace. Aktuální dokumentace bude postupně na nové webové stránky doplněna. Zatím prosím použijte následující odkaz na starý web města, kde naleznete aktuální podobu územně plánovací dokumentace: Břestek, Uherské Hradiště (mesto-uh.cz)

Obec má územní plán zpracovaný podle zákona č. 183/2006 Sb. (Stavební zákon). Dokumentace je v této podobě aktuální a platná.

Do dokumentace územního plánu je možno nahlížet u příslušné obce, příslušného stavebního úřadu, úřadu územního plánování (MěÚ Uherské Hradiště) a Krajského úřadu Zlínského Kraje. Do zpracovaných územních studií je možno nahlížet u příslušné obce, příslušného stavebního úřadu a u úřadu územního plánování (MěÚ Uherské Hradiště).

Záznamy o účinnosti

Oznámení o zveřejnění údajů

Kompletní dokumentace

Vybrané výkresy ÚP na portálu JUAP Zlínského kraje