Informace úřadu

Uzavírka! Začne druhá etapa revitalizace sídliště Na Rybníku

terzzz.jpg Vážení občané, ve středu dne 30. září 2020 začne uzavírka ulice 28. října, a to od křižovatky 1. máje po mateřskou školu na ulici 28. října. Termín uzavírky je do konce listopadu.

 

Odečty vodoměrů v Mařaticích

Odečet-stavu-vodoměrů-768x512.jpg Slovácké vodárny a kanalizace, a. s. oznamují svým odběratelům, že v době od 1. října 2020 do 27. října 2020 bude prováděn odečet vodoměrů v městské části Mařatice.

 

Informace o vydávání zásilek s rouškami pro občany s úřední adresou

roušky Česká pošta Uherské Hradiště informuje, že občané s úřední adresou na ohlašovně (Masarykovo náměstí 19, Uherské Hradiště) si mohou vyzvednout balíček s rouškami v hlavní pobočce České pošty na Masarykově náměstí 12. Vydání proběhne po předložení občanského průkazu a vyplnění čestného prohlášení.

 

Zahájení opravy komunikace I/50 Veletiny - Pepčín

Situace mapa V měsíci září budou zahájeny opravy povrchu komunikace I/50 Veletiny – Pepčín. Přesný termín zahájení oprav bude upřesněn. Předpoklad dokončení prací je koncem října.

 

V Jarošově začnou stavební práce na opravě kanalizace a rekonstrukci vodovodu

zbbbgf.jpg Rozsáhlé stavební práce se připravují v Jarošově v ulicích Za Humny, Na Návsi a Na Svárově. V rámci této stavby bude řešena oprava kanalizace a rekonstrukce vodovodu.

 

Rekonstrukce plynového potrubí - upozornění

3764.jpg V termínu od 3. 8. 2020 do 31. 8. 2020 budou v ulici J. Lucemburského a v části ulice Otakarova probíhat stavební práce spojené s rekonstrukcí plynového potrubí. Tyto práce se neobejdou bez dopravního omezení v této části centra města.

 

Pocitová mapa horka a sucha

evjrtzccc.jpeg S prodlužujícími se dny a blížícím se létem se v Uherském Hradišti budou stále častěji objevovat vysoké teploty a vlny veder. Někteří si tato období užívají, pro jiné jsou parné dny spíše utrpením. Jak jste na tom Vy?

 

Víte, kam odevzdat nalezenou věc?

erthgfeeee.jpeg Tu a tam se stane, že někdo ztratí peněženku, doklady, klíče, prostě předměty, které lidé denně nosí v kapse. Víte ale, co dělat, když takovou věc naleznete právě vy?

 

Poplatky za komunální odpad můžete bez obav zaplatit až do konce července 2020

IMG_4904.JPG Sdělení všem poplatníkům místního poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů v Uherském Hradišti.

 

Úřední hodiny Odboru dopravních a správních agend od 18. května 2020

Vážení občané, zveřejňujeme úřední hodiny Odboru dopravních a správních agend Městského úřadu Uherské Hradiště, které budou v platnosti od 18. května 2020. Řidičské průkazy, evidenci vozidel, občanské průkazy, cestovní doklady a další dokumenty si vyřídíte v pondělí, ve středu a v pátek bez nutnosti rezervace, v úterý a ve čtvrtek je nutné využít rezervačního systému.

 

Ve Véskách se bude v červnu opravovat železniční přejezd

dfgdfj.jpg Vážení občané, chystají se úpravy železničního přejezdu ve Véskách včetně jeho osazení závorami, což bude znamenat desetidenní uzavření tohoto přejezdu. Termín uzavírky je 2. 6. – 11. 6. 2020.

 

Zrušení zákazu výběru parkovného

IMG_6227.JPG Vážení občané, parkování v Uherském Hradišti je opět zpoplatněno. Město tak reaguje na usnesení vlády ČR č. 483 ze dne 27. 4. 2020 o zrušení krizového opatření, kterým se rušil výběr parkovného na území města Uherské Hradiště.

 

Termíny na registr vozidel jsou aktuálně obsazeny

awrr.jpg Vážení občané, rezervační systém města Uherské Hradiště nyní umožňuje objednání na požadovaný úřední úkon do 30. 4. 2020, tedy do konce prodlouženého nouzového stavu.