Zpravodaj města

Rok 2021  |  Rok 2020  |  Rok 2019  |  Rok 2018  |  Rok 2017  |  Rok 2016

Zpravodaj města Uherské Hradiště je distribuován od 1. července 2016 do všech domácnostní zdarma. Uzávěrka příspěvků i inzerce je vždy do 10. dne v měsíci, který předchází vydání.

Podněty k obsahu Zpravodaje zasílejte na email: zpravodaj-uh@email_cz.

Ve Zpravodaji města Uherské Hradiště lze využít inzerce: pdf.png Možnosti a velikosti inzerce, soubor typu pdf, (798,31 kB), pro inzerci kontaktujte: nemcova@kkuh_cz.

Připomínky k distribuci Zpravodaje města Uherské Hradiště zasílejte na emai: nemcova@kkuh_cz.

Zpravodaj vychází v Uherském Hradišti 12krát ročně. Všechna čísla od ledna 2016 je možno číst online.

Rok 2022:

• pdf Zpravodaj 2022/5 (pdf, 5 MB)
    Pokračující práce na obnově ulic Prostřední a Mlýnská, ve městě přibyly další nádoby na oleje a tuky, město nabízí výhodný úvěr na opravy bydlení, u Míkovic vzniká nové biocentrum a mnoho dalšího.
  • pdf Zpravodaj 2022/4 (pdf, 2 MB)
    Masarykovo náměstí ožije Velikonočním jarmarkem, dům v Kollárově ulici dostane novou fasádu, opravy chodníku v ulici Solná cesta, přípravy dětských hřišť na sezónu a mnoho dalšího.
  • pdf Zpravodaj 2022/3 (pdf, 3 MB)
    Začala oprava ulice Růžová v centru města, město podporuje obnovu historických budov, zápis k povinné školní docházce, město řeší auta na sídlištích a mnoho dalšího.
  • pdf Zpravodaj 2022/2 (pdf, 6 MB)
    Město upraví ulice Prostřední a Mlýnskou - dostanou novou dlažbu, osvětlení i mobiliář; do poloviny února pokračuje svoz vánočních stromků, slavnostní předání výtěžku veřejné předvánoční sbírky, nová zastávka Studentské náměstí a mnoho dalšího.
  • pdf Zpravodaj 2022/1 (pdf, 2 MB)
    Výměna akátů v Havlíčkově ulici, parkovací karty na rok 2022, výše poplatku za odpady nezměněna, modernizace teplárny Mařatice, další kroky k nové MHD a mnoho dalšího.

Starší vydání zpravodaje naleznete na stránkách Klubu kultury Uherské Hradiště.