Zpravodaj města

Rok 2019  |  Rok 2018  |  Rok 2017  |  Rok 2016

Zpravodaj města Uherské Hradiště je distribuován od 1. července 2016 do všech domácnostní zdarma. Uzávěrka příspěvků i inzerce je vždy do 10. dne v měsíci, který předchází vydání.

Připomínky a dotazy ke zpravodaji města zasílejte na email: zpravodaj-uh@email_cz

Ve Zpravodaji města Uherské Hradiště lze využít INZERCE.
Kontakt: Markéta Macháčková, Klub kultury, machackova@kkuh_cz.

Zpravodaj vychází v Uherském Hradišti 12krát ročně. Všechna čísla od ledna 2016 je možno číst online.

Rok 2020:

• pdf Zpravodaj města 2020/02 (pdf, 5 MB)
    Hody s právem se přiblížily zápisu na seznam UNESCO, starosta zve na setkání v místních částech, úhrada poplatku za odpad, město zjišťuje, jak chtějí občané trávit volný čas a mnoho dalšího.
  • pdf Zpravodaj města 2020/01 (pdf, 11 MB)
    Město ruší poplatky za psy, nově narození Hradišťánci dostanou od města pět tisíc korun, změna jízdného v MHD, spouští se portál Občana – elektronická komunikace občana s úřadem, a mnoho dalšího.

Starší vydání zpravodaje naleznete na stránkách Klubu kultury Uherské Hradiště.